ЧОМУ ВТІКАЮТЬ НАШІ КОНТРАКТНІ ПРИКОРДОННИКИ?


«Українські прикордонники втікають… Скоро вони будуть ховатися в Карпатських горах», – експерт Телеведучий і політолог Павєл Шеремет висловлює здивування тим, як українські прикордонники та військовики виконують свій обов’язок. Cвої роздуми в «Українській правді» він назвав «Між соромом і катастрофою». Повідомляє «Волинська правда».
Після цього він зізнається, що не знає, «це – боягузтво, зрада чи військова хитрість. Я не можу це обговорювати зі своїми українськими друзями, тому що їм боляче і соромно».

Експерт вважає, що з прикордонною службою щось дивне відбувається. «Там немає строковиків – одні контрактники, старі дядьки, яким відверто страшно. Вони навчилися за 20 років спритно брати хабарі на кордоні та хитрувати, воювати з бандитами вони розучилися, – вважає Шеремет. – Те ж саме – параліч, саботаж, зрада – ми спостерігаємо і в армії. Мобілізовані п`ють горілку, дуріють на блок-постах від неробства і в пошуках смислів та їжі».

На його думку, Луганська область вже непідкронтрольна центральній українській владі. Подібна перспектива очікує Донецьку. «Російську армію навіть вводити необов`язково, – пояснює Шереметет, зізнаючись: – Але я не можу спокійно дивитися як гине Україна, розповзається як клаптева ковдра». Він вважає, що помилково думати, наче «критикуючи нинішню українську владу, журналісти підривають силу держави. Навпаки, тільки нещадна критика бездарних полководців і боягузливих управлінців, злодійкуватих чиновників і зрадників може врятувати Україну».

Білоруський журналіст переконаний, що «не зупиниться агресор, поки українці його не зупинять. Українці стали вільні, тепер їм треба захистити свою вільну Батьківщину».

About "АлМаС"

АлМаС
Примітка | Цей запис був оприлюднений у Аналитика, правда і позначений , . Додати в закладки постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s