Примітка

ЧОМУ ВТІКАЮТЬ НАШІ КОНТРАКТНІ ПРИКОРДОННИКИ?


«Українські прикордонники втікають… Скоро вони будуть ховатися в Карпатських горах», – експерт Телеведучий і політолог Павєл Шеремет висловлює здивування тим, як українські прикордонники та військовики виконують свій обов’язок. Cвої роздуми в «Українській правді» він назвав «Між соромом і катастрофою». Повідомляє «Волинська правда».
Після цього він зізнається, що не знає, «це – боягузтво, зрада чи військова хитрість. Я не можу це обговорювати зі своїми українськими друзями, тому що їм боляче і соромно».

Експерт вважає, що з прикордонною службою щось дивне відбувається. «Там немає строковиків – одні контрактники, старі дядьки, яким відверто страшно. Вони навчилися за 20 років спритно брати хабарі на кордоні та хитрувати, воювати з бандитами вони розучилися, – вважає Шеремет. – Те ж саме – параліч, саботаж, зрада – ми спостерігаємо і в армії. Мобілізовані п`ють горілку, дуріють на блок-постах від неробства і в пошуках смислів та їжі».

На його думку, Луганська область вже непідкронтрольна центральній українській владі. Подібна перспектива очікує Донецьку. «Російську армію навіть вводити необов`язково, – пояснює Шереметет, зізнаючись: – Але я не можу спокійно дивитися як гине Україна, розповзається як клаптева ковдра». Він вважає, що помилково думати, наче «критикуючи нинішню українську владу, журналісти підривають силу держави. Навпаки, тільки нещадна критика бездарних полководців і боягузливих управлінців, злодійкуватих чиновників і зрадників може врятувати Україну».

Білоруський журналіст переконаний, що «не зупиниться агресор, поки українці його не зупинять. Українці стали вільні, тепер їм треба захистити свою вільну Батьківщину».

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s