П.Порошенко.Повноважень і рішучості не забракне…


Новообраний президент Петро Порошенко офіційно вступив на посаду, склавши присягу на урочистому засіданні Верховної Ради.

На засіданні парламенту він уже підписав перший президентський указ, прийнявши на себе повноваження Верховного головнокомандувача Збройних сил України.

Глава держави заявив про безальтернативність європейського вибору України, висловивши сподівання на якнайшвидше підписання економічної частини Угоди про асоціацію з ЄС.

Петро Порошенко назвав досягнення миру найголовнішим прагненням українців, заявивши, що президент має широкий вибір інструментів для забезпечення територіальної цілісності та мирного життя громадян.

“Повноважень і рішучості не забракне. Я не хочу війни… Я прагну миру і доб’юся єдності України”, – заявив він.

Говорити з бандитами ми не будемо, а чинні місцеві депутати уже нікого не представляють. І ми готові оголосити дострокові місцеві вибори на Донбасі

А “російським найманцям”, які забажають повернутися додому, новий президент обіцяє створити “контрольований коридор” для відходу з країни.

Мешканцям сходу країни пан Порошенко пропонує мирний діалог.

Він гарантував східним регіонам децентралізацію влади, гарантії вільного використання російської мови, проект економічної реконструкції Донбасу, а також “право місцевих громад на нюанси в питаннях історичної пам’ять, пантеону героїв, релігійних традицій”.

Президент України назвав “найголовнішим пріоритетом” армію та її переозброєння зусиллями вітчизняного військово-промислового комплексу.

Порошенко

Петро Порошенко назвав армію “найголовнішим пріоритетом”

“Щоб мир став довготривалим, нам слід призвичаїтися до життя в умовах постійної бойової готовності”, – сказав він.

Пан Порошенко заявив, що прагнутиме підписати міжнародний договір, який замінить Україні Будапештський меморандум та надасть їй гарантії миру та безпеки – “аж до військової підтримки у разі територіальної загрози”.

Президент заявив, що Крим, який “окупувала” Росія, “був, є і буде українським”, запевнивши, що доніс цю думку до президента Росії, з яким зустрічався напередодні.

Президент заявив про безальтернативність європейського вибору України.

“Ми – народ, що був відірваний від своєї великої Батьківщини, Європи, – повертаємося до неї, остаточно і безповоротно”, – заявив він.

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s