АПОКАЛІПСИС ПО ІОАНУ БОГОСЛОВУ


Апокаліпсис Іоанна Богослова
Ядерні бомбардування, руйнівні землетруси, жахливі пандемії, убивча сонячна активність – все те, що сьогодні викликає тривогу вчених і екологів, було передбачене майже дві тисячі років тому.

Це звучить неймовірно, але спільні дослідження істориків і антропологів незаперечно доводять: всі глобальні ризики сьогоднішнього дня докладно описані в одному з найдавніших релігійних текстів – Одкровенні Іоанна Богослова.
Прогноз дослідників невтішний. Людству загрожує одночасно глобальне потепління і новий льодовиковий період, несподівана мутація вірусів і ядерна зима, зміна полюсів і астероидная атака. У кожної версії є авторитетні прихильники з провідних університетів світу, і, що набагато важливіше, кожна з них була описана стародавнім християнським пророком. Але є невелика різниця: наші сучасники єдині в тому, що ми живемо в епоху заходу людства, кінець якого буде швидким і нещадним. А Іоанн Богослов дає людям надію на порятунок.
Апокаліпсис – яким він буде? Одкровення Іоанна Богослова – найвідоміший у світі прогноз загибелі всього людства. Це звучить неймовірно, але навіть вчені єдині в цьому питанні. Вони сходяться на тому, що сакральний документ – не що інше, як прогноз найбільш імовірних природних і техногенних катастроф, які загрожують людству сьогодні. 
Дослідники древніх текстів впевнені: пророк бачив сумну перспективу людства, але описати її в зрозумілих нам термінах не міг – просто тому , що дві тисячі років тому людство не знало, що таке термоядерна реакція, геомагнітні аномалії та техногенні катастрофи. Однак символи і смисли, приховані в тексті пророцтва, піддаються розшифровці.
2012 рік. В Африці випав сніг. Піщані бархани Сахари перетворилися на білі замети. У Туреччині пройшли снігові бурі.Заметілі паралізували автомобільний рух у Сербії, Каспійське море замерзло, а Єрусалим зник під снігом. Землі, які ще сто років тому вважалися територією вічного літа, тепер йдуть в зиму щороку. І це, на думку дослідників, – результат глобального потепління.
Причин, за якими природа зводить з нами рахунки, багато, але основна – діяльність людини.
Цивілізація жадібно споживає ресурси землі і виділяє занадто багато тепла, а це робить згубний вплив на клімат планети, він робиться непередбачуваним – зима стає набагато холодніше, а літо – гарячіше. Останні розрахунки кліматологів передрікають, що вже скоро середня річна температура в Європі опуститься до мінус двадцяти градусів;Гренландія і Крайню Північ стануть курортними зонами, а на тих територіях, які ще недавно вважалися суворої сибірської тайгою, запанує вбивча спека. І якщо людина не стримає свої потреби, то найближчим часом одна третина суші може піти під воду. Механізм знищення запущений, і рахунок йде вже на роки.
Вчені одностайні в своїй думці: процес перетворення планети на пустелю вже розпочався і триватиме. Більше того, вивчаючи стародавнє пророцтво Іоанна, дослідники виявили, що подібний сценарій загибелі людства згадується в одкровенні двічі: в одній із глав йдеться про те, що четверта чаша гніву господня виливається на сонці.
На думку дослідників, це – опис ще одного смертельного для людства сценарію, пов’язане зі зростаючою сонячною активністю. Існує теорія, відповідно до якої Сонячна система наближається до лінійно-гравітаційної аномалії-одного з найбільш таємничих місць у Всесвіті, де закони тяжіння на найближчих зірках і планетах практично перестають діяти.
За даними вченого, на Сонце вже зараз відбуваються потужні спалахи – і в бік Землі летять величезні хмари плазми.Поки їх вплив майже невідчутно, але вже зовсім скоро людство відчує його на собі. Озоновий шар перестане справлятися з посилилися хвилями жорсткої радіації, і планета переживе черговий спалах онкологічних захворювань – на цей раз це буде рак шкіри. Ті самі “виразки”, про які говорить пророк.
Сонячний вітер – це потік радіоактивних частинок, які зі страшною швидкістю несуться в усі сторони від нашого світила. Досі Земля була захищена від нього тонким озоновим шаром і магнітним полем землі, яке створювало ефект своєрідної подушки. Сьогодні озоновий шар серйозно підточено цивілізацією, а магнітне поле не витримає конкуренції з космічною аномалією.
Поки неможливо сказати точно – через рік або п’ять років трапиться найстрашніше. Проте вчені впевнені, що вже нинішнє покоління може застати останню катастрофу в історії людства. Розмір Сонця стрибкоподібно збільшиться.Миттєво згорять Меркурій і Венера. Земля, швидше за все, залишиться небесним тілом, але людство на її поверхні навряд чи виживе: при температурі більше 2000 градусів за Цельсієм білкова життя неможливе.
У 2006 році астрономи забили тривогу: Сонце раптом почало поводитися дивним чином. До цих пір його активність була цикличной і передбачуваною: періоди максимальної інтенсивності наступали один раз в одинадцять років. І в 2006 такий піковий етап повинен був в черговий раз наступити. Однак не настав до цих пір, і вчені всього світу з тривогою очікують від Сонця нових небезпечних сюрпризів.
Весь цей час загадка залишалася нерозгаданою, і лише на початку цього року вчені австралійської обсерваторії висунули приголомшливу версію: порушення циклу сонячних максимумів пов’язано з тим, що зірка накопичує сили, щоб вже незабаром обрушитися на Землю спопеляючій спекою. І перший удар буде завдано по самим густонаселеним регіонах планети.
Поки ніхто не може сказати, скільки часу триватиме сонячний удар – рік, десять чи п’ятдесят років. Але дослідники переконані, що його перші ознаки вже з’явилися.
Труба другого ангела обіцяє людству інший сценарій загибелі і, на думку дослідників, катастрофа може статися в результаті виверження супервулкана або серії вивержень по всій планеті.
Більше того, в історії нашої планети вже були періоди, підходять під пророцтво Іоанна Богослова. Приблизно 250 мільйонів років тому на Землі відбулося виверження так званих Сибірських Трапп. Території площею в тисячі квадратних кілометрів були покриті тріщинами, з яких вільно виливалася рідка лава, розтікаючись по планеті тонким застигає шаром. За розрахунками істориків, виверження тривало мільйон років.
Останнє велике виверження, нехай і не порівнянне з Сибірськими траппами, відбулося порівняно недавно. Близько 75 тисяч років тому прокинувся вулкан Тоба в Індонезії. Їм було викинути близько трьох тисяч кубічних кілометрів породи. Для порівняння, гучний ісландський вулкан викинув в повітря в 28 тисяч разів менший об’єм.
За прогнозами вчених, зараз планета входить у чергову фазу сейсмічної активності, а отже, ймовірність подібних вивержень сильно зростає. Вулкани, які віднесені до групи максимального ризику, прокинуться в першу чергу – а вони розкидані по всьому світу: Мерапі в Індонезії, Коряцький на Камчатці, Етна в Італії, Сакурадзіма в Японії, Коліма в Мексиці, Галерас у Колумбії. Це-тільки мала частина найнебезпечніших вулканів, готових прокинутися по першому звуку труби другого ангела.
Руйнування інфраструктури міст – смерть держави. Навіть якщо результатом регіональної катастрофи стане всього лише серйозне пошкодження ліній електропередач, вже це може призвести до по-справжньому страшних наслідків – хаосу, епідеміям і масової загибелі людей. Але виверження вулкана рідко приходить одне – зазвичай воно пов’язане із зсувом тектонічних плит, а значить, слідом за руйнівним виверженням обов’язково підуть потужні землетруси.
Землетруси, отруйні дощі і темрява постійно супроводжують опису кінця світу. Яким чином древній пророк міг передбачити зв’язок цих явищ, так і залишається загадкою. Однак картина, намальована в Одкровенні Іоанна, дуже наочно показує найстрашніше розвиток подій: одночасне виверження десятків і сотень великих вулканів затопить землю лавою, а небо на довгі роки буде закрито густими клубами вулканічного попелу. На землі запанує непроглядна темрява, підсвічена розпеченою магмою знизу і сполохами блискавок зверху. Ті, хто ризикне з’явитися на поверхні, опиняться під роз’їдаючим шкіру дощем з сірчаної кислоти.
Але якщо тектонічні зрушення і коливання земної кори завжди супроводжують великі виверження, то сірчані опади і зникнення сонця – явища маловивчені. Однак експерти дають пояснення і цим загадкам. І те, і інше може статися, якщо в атмосфері виявиться досить велика кількість вулканічного попелу.
Загалом, людство йде до власної загибелі семимильними кроками. Розвиток індустрії, ядерних технологій і зневажливе ставлення до природи створюють самі вірні передумови до того, що було передбачене пророком тисячі років тому. Джерело: “Цікава газета. Світ непізнаного” № червня 2014

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s