Галерея

В УКРАЇНУ ПРИЙШЛА ВІЙНА


Росія виносить кризову ситуацію на Півдні та Сході України на терміновий розгляд Ради Безпеки ООН та ОБСЄ.
Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ РФ, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Російська сторона виносить кризову ситуацію на Південному Сході України на терміновий розгляд Ради Безпеки ООН та ОБСЄ. Самопроголошена в результаті держперевороту київська влада взяла курс на силове придушення народних протестів, що стали реакцією на повне ігнорування законних інтересів жителів південно-східних регіонів, прямі погрози і насильство по відношенню до всіх, хто не згоден із засиллям націонал-радикалів, шовіністичними, русофобськими, антисемітськими діями коаліції, яка запанувала в Києві за прямої підтримки США і Євросоюзу”, — зазначено в заяві.В заяві МЗС РФ “рішуче засуджують” спроби застосування сили проти “мітингувальників і активістів”, у яких, за версією Москви, беруть участь представники “Правого сектора”.

“Особливе обурення викликає злочинний наказ Турчинова використовувати армію для придушення протестів”, — додають кремлівські дипломати.

“Вимагаємо від ставлеників “майдану”, які скинули легітимного президента України, негайно припинити війну з власним народом, виконати всі свої зобов’язання щодо Угоди від 21 лютого. Західні спонсори майданщиків, особливо ті, хто засвідчив згадану Угода, а також США, які стоять за ними, зобов’язані приборкати підопічних, які вийшли з-під контролю, змусити їх відмежуватися від неонацистів та інших екстремістів, припинити застосування збройних сил проти українського народу і негайно почати справжній національний діалог з рівноправною участю усіх регіонів в інтересах якнайшвидшого проведення радикальної конституційної реформи”, — наголошують у звонішньополітичному відомстві РФ.

“Саме від Заходу зараз залежить можливість уникнути громадянської війни в Україні”, — наголосили в Кремлі.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s