“Правий сектор” не має наміру здавати наявну в нього зброю і починає формувати “російський легіон”


“Правий сектор” розпочинає формування “російського легіону”, виступає проти Нацгвардії в нинішньому вигляді й не має наміру здавати зброю

“Правий сектор” починає формувати “російський легіон” за участю російських добровольців для захисту суверенітету України, заявив прес-секретар “Правого сектора” Ігор Мосійчук.

“Соціал-національна асамблея і “Правий сектор – схід” розпочинають формування “російського легіону”. Буквально в суботу прибуде з Пітера перший десяток добровольців, які готові воювати на боці українців проти режиму Путіна”, – заявив І.Мосійчук на прес-конференції в середу в Києві.

Водночас керівник силового блоку “Правий сектор – схід” Андрій Белецький заявив, що “Правий сектор” наразі виступає проти Національної гвардії. “Правий сектор” не був проти формування Національної гвардії та лобіював її створення, але те, що зараз названо Національною гвардією, є величезною фікцією – вони ставлять хлопців під контроль міліціонерів, які на Грушевського давили всю країну. Нічого не змінилося, ніякої кадрової ротації, і тепер ці люди вказуватимуть хлопцям?”, – наголосив А.Белецький.

Він також заявив, що “Правий сектор” не має наміру здавати наявну в нього зброю, яка потрібна для самооборони.

А.Белецький розповів, що на сьогодні підрозділ “Правого сектора” є в кожній області. При цьому в Харківській, Донецькій, Луганській і Полтавській областях вони мають дуже тісні зв’язки з футбольними “ультрас”.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s