ЗАХІДНИЙ ВІСНИК UA

Домівка » Аналитика » Негайно слід прохатись в НАТО

Негайно слід прохатись в НАТО


Зараз ситуація різко змінилась. Після жорсткої внутрішньої кризи (яка ще не закінчилась), Україна зазнала військової інтервенції з боку “братської” держави. У зв’язку з цим, ми маємо приймати не лише непопулярні економічні програми, а й приймати відповідні геополітичні рішення. Слід терміново ініціювати початок переговорів у Брюсселі про вступ України до НАТО. Зрозуміло, що альянс не відчинить негайно двері для країни, під час такого загострення ситуації, і шлях до військової інтеграції буде доволі тривалим. Але ініціювати його потрібно саме зараз, коли всі дипломатичні умовності і запобіжники, по-суті, втратили своє значення. Ми маємо це зробити, аби одного разу не прокинутись в країні, вулицями якої пересуваються танки без розпізнавальних знаків, а люди в армійській амуніції, озброєні гранатометами, стаціонарними кулеметами та автоматичною зброєю, скромно називають себе “загонами самооборони”. Згідно нашої Конституції, ми зобов’язані захищати незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої країни.

Advertisements

%(count)s коментар

 1. "ВВС" каже:

  Правий секторЦентральний штаб Правого сектора закликав усі своїм підрозділи провести термінову мобілізацію і озброєння.

  Про це йдеться в заяві Правого сектора.

  “Усвідомлюючи всі небезпеки, які нависли над українською державністю, центральний штаб Правого сектора наказує всім своїм підрозділам провести термінову мобілізацію і озброєння, а також залежно від конкретної ситуації в регіоні максимально координувати свої дії з ВСУ, СБУ і МВС “, – йдеться в заяві.

  ” Нагадуємо всім громадянам України незалежно від національності (в т.ч. і росіянам), що наша боротьба є антиімперській, а не русофобської. Російська імперія буде зруйнована. Закликаємо Рух Опору Кавказу а також всі визвольні рухи Росії активізувати свою діяльність “, – йдеться у зверненні. За матеріалами: Українська правда

  Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: