Негайно слід прохатись в НАТО


Зараз ситуація різко змінилась. Після жорсткої внутрішньої кризи (яка ще не закінчилась), Україна зазнала військової інтервенції з боку “братської” держави. У зв’язку з цим, ми маємо приймати не лише непопулярні економічні програми, а й приймати відповідні геополітичні рішення. Слід терміново ініціювати початок переговорів у Брюсселі про вступ України до НАТО. Зрозуміло, що альянс не відчинить негайно двері для країни, під час такого загострення ситуації, і шлях до військової інтеграції буде доволі тривалим. Але ініціювати його потрібно саме зараз, коли всі дипломатичні умовності і запобіжники, по-суті, втратили своє значення. Ми маємо це зробити, аби одного разу не прокинутись в країні, вулицями якої пересуваються танки без розпізнавальних знаків, а люди в армійській амуніції, озброєні гранатометами, стаціонарними кулеметами та автоматичною зброєю, скромно називають себе “загонами самооборони”. Згідно нашої Конституції, ми зобов’язані захищати незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої країни.

Advertisements

One response to “Негайно слід прохатись в НАТО

  1. Правий секторЦентральний штаб Правого сектора закликав усі своїм підрозділи провести термінову мобілізацію і озброєння.

    Про це йдеться в заяві Правого сектора.

    “Усвідомлюючи всі небезпеки, які нависли над українською державністю, центральний штаб Правого сектора наказує всім своїм підрозділам провести термінову мобілізацію і озброєння, а також залежно від конкретної ситуації в регіоні максимально координувати свої дії з ВСУ, СБУ і МВС “, – йдеться в заяві.

    ” Нагадуємо всім громадянам України незалежно від національності (в т.ч. і росіянам), що наша боротьба є антиімперській, а не русофобської. Російська імперія буде зруйнована. Закликаємо Рух Опору Кавказу а також всі визвольні рухи Росії активізувати свою діяльність “, – йдеться у зверненні. За матеріалами: Українська правда

    Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s