Кордони Європи не може встановлювати Володимир Путін


Оглядач британської газети The Times Роджер Бойз пише, що колись Україна була відома як “житниця Сходу”. Однак тепер вона виснажена “десятиліттями недбалості знаходиться на межі краху”. “Захід повинен допомогти створити в Україні демократію з капіталістичною економікою не заради благодійності, а щоб відстояти простий і очевидний принцип: кордони Європи не може встановлювати Володимир Путін”, – пише автор. Він зауважує, що на втілення таких планів в Україні потрібно 25 мільярдів доларів. І їх можна порівняти з планом Маршалла, який ввели США для Європи після Другої світової війни. “Цілі плану Маршалла ніколи не були суто економічними. Його завданням було не дозволити Сталіну захопити маленькі, слабкі європейські країни і оголосити їх своїми”, – пише оглядач The Times, відзначаючи, що “путінізм менш небезпечний, ніж сталінізм”, але Москва, безумовно , чинить тиск на сусідів. Оглядач зазначає, що в Україні нової влади відразу доведеться зіткнутися з важким питанням: які жертви заради грошей МВФ їй доведеться просити від свого народу. Читайте також: Путін може вторгнутися в Україну і оголосити себе миротворцем – ЗМІ “Це серйозне рішення, але його ціна цілком розумна, якщо це зупинить загрозу розв’язання громадянської війни в Європі. Ми все ще розплачуємося за війни на Балканах в 1990-х роках”, – йдеться в статті. При цьому Бойз висловлює незгоду з пропозицією Збігнєва Бжезинського, який бачить вирішення конфлікту в Україні у фінському сценарії, згідно з яким Захід і Росія домовляться між собою, що Україна інтегрується в ЄС, але не буде членом НАТО. Британський оглядач зазначає, що витрати на підтримку України чималі, однак коштують того. “Перехідний період не буде простою. Але якщо Захід зможе допомогти Україні пережити його, то це буде означати початок кінця згубного путінізму. І на це варто витрачати гроші”, – підсумував Бойз. Нагадаємо, що раніше газета The Financial Times писала, що Захід обіцяє Росії врахувати її інтереси в Україні.
Больше читайте здесь: http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=en&rurl=translate.google.com&tl=uk&u=http://ru.tsn.ua/politika/zapad-dolzhen-kupit-ukrainu-inache-putin-pobedit-the-times-351512.html&usg=ALkJrhi99no4T_wQW1pmjgvU3PNsCL9PVA

Advertisements

2 responses to “Кордони Європи не може встановлювати Володимир Путін

 1. Віталій Уманець
  От і не вір у прикмети: спочатку чайка напала на нашого голуба, а потім ще й ворон. Але він все одно вирвався і полетів, хоча і втратив декілька пір’їн…

  Подобається

 2. Юров, який міжнародну групу правозахисників щодо ситуації в Україні, висловив “особисту думку, що ситуація в Криму є абсолютно стабільною і ніякої причини для введення якихось військ немає” .

  “Я вважаю, що сили правопорядку повністю контролюють ситуацію, і ніякої необхідності для зовнішніх військ взагалі немає” , – підкреслив він.

  Раніше Матвієнко заявила, що при спробі штурму МВС Криму були потерпілі, в автономії є жертви і серед росіян.

  “При спробах захоплення будівлі МВС у Криму були потерпілі, є жертви, йде залякування, йдуть погрози, і люди просто, природно, в цій ситуації висловлюють серйозну тривогу за своє життя, за безпеку свою і своїх сімей. І це змусило уряд Криму звернутися за допомогою до Росії” , – заявила вона після екстреного засідання Ради Федерації .

  При цьому на заяву, що в Криму не було вбито жодного росіянина, вона відповіла, що “це не відповідає дійсності”. “Є жертви , в тому числі і серед росіян”, – сказала Матвієнко.

  Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s