Не дай Бог розчаруватися ще раз


Швидке призначення членів уряду логічно. Поки фінанси дезорганізовані. Пенсійний фонд дихає на ладан. Митниця продовжує займатися анархією як на західному кордоні, так і в портах Чорного моря. Що коїться на східному кордоні, просто ніхто не знає. Права на власність українських компаній виводять в офшори або сусідні великі країни стахановськими темпами.  Більшість міністрів втекли за кордон або сховалися в регіональних “Хонках”. На рахунках бюджету – щоденний мінус, Національний банк співає романси валютному резерву країни. Прогнозований дефіцит бюджету складає більше 200 млрд, а при відмові від запланованої цього року продажі перлин української промисловості, які поки що перебувають у власності народу, – і всі 240 млрд.
Очевидно, новий уряд необхідно поповнити не тільки новими людьми, а й нової якості. Українцям не потрібні 18 міністерств з міністрами, їх “челяддю”, машинами і довічною пенсією для всієї гоп-компанії.

В принципі, уряд будь-якої країни має складатися з мінімальної кількості виконавчих органів.  Щонайменше, шість міністерств можна безболісно скоротити. На цьому заощадити на грошах платників податків сотні три мільйонів.

Не дай Бог розчаруватися ще раз.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s