Негайна допомога ЄС врятує Україну від дефолту


Як передає «ІТАР-ТАРС» , про це повідомив місцевим ЗМІ керівник комітету Європарламенту (ЄП) з міжнародних справ Ельмар Брок.

«На моє переконання, після формування нового уряду в Україні ЄС зможе негайно надати 20 млрд євро підтримки, щоб врятувати країну від дефолту», – сказав парламентарій. Він зазначив, що допомога Євросоюзу буде спрямована на «створення кращих економічних умов для майбутнього країни» і «підготовку до підписання Угоди про асоціацію з ЄС».

Також Брок висловив надію на появу незабаром в Україні нового уряду, який проведе необхідні реформи. «Ми підтримаємо цей уряд. Людям не варто боятися того, що станеться дефолт і Україна залишиться без підтримки », – сказав він.

Відзначимо, сьогодні в Страсбурзі відкривається чергова пленарна сесія ЄП, учасники якої обговорять український конфлікт і за підсумками дискусії візьмуть резолюцію. Два тижні тому ЄП вже розглядав ситуацію в Україні , після чого закликав ЄС взяти адресні санкції, а протестувальників і влади – утриматися від застосування сили.

Раніше повідомлялося, що Євросоюз і МВФ готовий надати фінансову допомогу Україні . Передбачувана допомогу МВФ може скласти близько $ 15 млрд., однак уряд України, в свою чергу, повинно забезпечити більш гнучкий обмінний курс гривні, скоротити видатки бюджету і поступово підняти тарифи на електроенергетику.

Офіційна делегація ЄП по чолі з Броком в минулі вихідні дні відвідала Київ, щоб обговорити з депутатами Верховної ради питання про надання допомоги країні для виходу з кризи. Зазначалося, що це та ж сама група депутатів, що представляють всі вхідні в ЄП партії, яка відвідувала Київ у кінці січня.

Напередодні спікер Ради Олександр Турчинов заявив, що ситуація в економіці України катастрофічна, додавши, що на казначейському рахунку немає коштів.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s