Це їхній вибір і народ зробить свої висновки


84548fdf-ed1e-4d17-b547-5d0ce5ffdb41_mw1024_n_s1.jpgУ нас прекрасний народ, тому не варто сумніватися у його можливостях. Він це доводить знову і знову – духовністю, самоорганізацією, настирливістю, самопожертвою. Він дивує увесь світ, особливо благополучну Європу, є прикладом народження великої нації, що демонструє новий суспільний порядок, де панує повага один до одного, взаємодопомога, мужність.

Скільки прекрасних облич бачимо сьогодні у серці столиці. Попри усі намагання влади, їх не вдалося залякати, вони пережили вже тріскучий мороз, арешти, побиття., але продовжують стояти. Кажуть, що стоятимуть до перемоги, бо назад шляху нема.

Коли лідери не знали, що робити, мовляв, радилися чи продовжувати їм переговори чи ні… можливо, зачекаємо, народ це зовсім не сприймав.  Тоді відчулося справжнє народовладдя. Мабуть, і парламентська опозиція зрозуміла, що просто так у них нічого не вийде, – або вони йдуть в ногу з народом, або було таке відчуття, що їх зметуть разом з режимом. Якщо чесно, то в людей і зараз таке враження. Є багато запитань до опозиційних партій, до координації діяльності. На  превеликий жаль, коли активно запрацював «Правий сектор»,  навіть наші націонал-патріотичні сили десь починають їх називати провокаторами. А Вони реально сиділи і читали книжки, але у випадку команди вони завжди були готові піднятися і йти в бій. Це вражало.

Коли читаєш виступи колишніх військовослужбовців, які розповідають про те, як це відбувається: можуть просто розбити печінку і людина після двох-трьох днів помирає. Дай Бог, щоб так не було. Можливо, не всі правоохоронці в такому поганому напрямку рухаються, але на даний момент я маю несприйняття правоохоронних органів. Вважаю, що у цій системі має бути повне перезавантаження. Для мене реальними правоохоронцями для народу стали «Правий сектор», «Народна самооборона».

А щодо дій політиків – це не розчарування, а радше претензії.

«Правий сектор» як найрадикальніший показав свою позицію, – вони чітко заявили, щоб у переговорному процесі був присутній їхній представник. Чому парламентська опозиція не стоїть на тому, щоб їхні переговори, принаймні, транслювали онлайн. Тому виникають питання. Якщо вони хочуть далі розвиватись у цій державі, то мають дати людям відповідь. Я не маю претензій до Януковича і його оточення, – вони роблять те, що вміють робити, що почали ще з юних років. А претензії до інших, – 11 разів збирали мільйонні віче і кожного разу ставили все нові якісь завдання. І коли так робиться один, другий, десятий раз, –люд цього не сприймає. З самого початку я стояв на позиції, що має бути людина, яка очолить це все. Але, очевидно, такий лідер ще не народився.

В деяких політиків були гасла «Україна для українців», а коли український народ справді повстав заради себе, свого майбутнього, їхні революційні спікери чомусь відійшли на задній план. Це їхній вибір і народ зробить правильні висновки.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s