А карпатський мольфар Михайло Нечай щодо Януковича напророчив правду


Я часто задавав собі питання: «Чи правду сказав загиблий карпатський мольфар, що  Януковича чекає трагічний фінал ? », представляв момент істини, впивався уявними подробицями народного гуляння та страждав від того, що часом мрія здавалася нездійсненною.

І ось це сталося. Як і мільйони українців, я переживаю роздвоєння особистості – сльози горя змішуються зі сльозами радості, тріумфування змінюється спустошеністю, викликаної масштабом трагедії і непоправними втратами.

В історії з Януковичем мало оригінального. Його біографія, зліт і падіння – все відповідає «диктаторським стандартам». Він виконав свою «програму» і прийшов до закономірного жалюгідного фіналу. І як завжди в подібних випадках, розв’язка блискавична. Немов в трюку фокусника, влада вислизає з обагрених кров’ю кігтів. Найважче – похитнути основи, пройти кілька кіл Пекла. Потім Мордор розсипається безпорадним картковим будиночком.

Забавно, що ще кілька днів тому екс-херант загрожував нам, непокірним, найжорстокішої розправою, а сьогодні він за бортом, зганьблений на весь світ і чекає неминучої кари. Справжній трагіфарс – бандит № 1 ображено лепече, що став «жертвою бандитів»; той, хто гвалтував країну самими збоченими способами, обурюється «порушенням закону» і «державним переворотом». Як довго ми жадали це побачити!

Ніколи і ні в якій формі кошмар не повинен повернутися! Тепер ми знаємо, навіщо Україні був посланий Янукович. У чарівних казках герої творять чудеса у відповідь на провокацію агресорів – руйнування служить творення. Чудовисько, що вціліла кримінальними надрами, пробудило нас і змусило боротися. Відтепер ми придбали імунітет проти таких вірусів. Головне – утримати безцінний шанс і рухатися вперед.

Мольфар не помилився. Неважливо, що фізично шкідник (поки ще) живий. Настала його символічна смерть, рівнозначна нашому відродженню і очищенню.

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s