У чому загадка Мішеля Нострадамуса?


В чём загадка Мишеля Нострадамуса? Людина, яка залишила нам сотні пророцтв, в житті був лікарем і ніколи не вважав себе астрологом. Які ще загадки приховувало життя Нострадамуса? Сучасні історики та вчені сперечаються вже багато років: яким був Нострадамус, як він робив передбачення, коли почав говорити про пророцтва і що вони все позначають? Думки дослідників зійшлися в одному: він був розумним, геніальним людиною свого часу!

Загадки в житті Нострадамуса почалися ще до його появи на світ. Так, вчені досі сперечаються про дату його народження, називаючи цифри 1503, 1504 або 1505.

У цей світ Мішель прийшов слабким і хворобливою дитиною. З дитинства його навчали теорії магів і каббалі, що не могло не позначитися на подальшому світогляді провісника. У юнацькі роки Нострадамус вивчає астрономію і астрологію, але дар провидіння поки ніяк не виявляється.

Після важкої хвороби Нострадамус страждає від страшних болів і нападів, під час яких йому приходять бачення. Будучи знайомим з римою і віршованим складом, він пробує записувати побачене, щоб хоч якось відволіктися від болю.

Таким чином, незважаючи на захоплення астрологією, Нострадамус ніколи в своєму житті не робив прогнозів, а лише записував побачене не папір. Саме в такому вигляді його письмена і дійшли до наших днів.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s