Дай Боже,щоб не сталося біди


майданЗаклики до боротьби, мобілізації – це не що інше як загострення конфлікту, який дуже легко з Києва може перекинутися в регіони. Якщо сьогодні не зупинитись, не сісти за стіл переговорів і не домовитись, то картина з телевізора на Грушевського завтра може бути типовою для інших міст, не виключно й наших закарпатських. Дай Бог, щоб цього, звісно, не сталося.
Якщо ж ми визначили євроінтеграцію своїм пріоритетом, то повинні демонструвати повну відповідальність демократичним стандартам. Сьогодні потрібно зрозуміти, що Європі не потрібна екстремістсько налаштована Україна. Там не чекають людей у масках, озброєних ланцюгами і залізними прутами. Останні події можуть негативно відобразитись на зовнішньополітичному іміджу нашої країни підірвати її економічну стабільність та подальший розвиток. Адже всі ми прекрасно знаємо, що війна – це завжди смерть та розруха.

На сьогодні опозиція повинна відмовитися від силових сценаріїв, не провокувати агресію та насильство, не ухилятися від участі в загальнонаціональному діалозі, пам’ятати про свою відповідальність за майбутнє України. У свою чергу влада зобов’язана використати всі правові та інші передбачені законами методи для гарантування громадського спокою і безпеки всіх її громадян. Обидві сторони мають домовлятися і йти на поступки заради збереження миру в державі.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s