Фарс повторився у черговий раз


cropped-cropped-383744136.jpgЗ кожним днем і годиною в Україні загострюється політична обстановка, промислові підприємства закриваються, у навчальних закладах відміняються заняття, і молодь, піддавшись на заклики опозиції, виходять на вулиці і площі міст мітингувати.

Наша країна, яка здавна славилася своєю толерантністю і терпимістю, що не схильністю до силових дій – раптом опинилася в епіцентрі світових ЗМІ, в яких обговорюються і засуджуються такі звірячі дії правоохоронних органів по відношенню до своїх співвітчизників.

Зараз по всій країні відбуваються акції громадян, які виступають за інтеграцію країни в ЄС. Не без допомоги так званої опозиції, яка своєю працею відчула сприятливий момент заявити досить голосно про свої політичні амбіції, висуваючи на перший план свої корисливі інтереси нібито за долю країни і звинувачуючи у всіх смертних гріхах діючу владу, вимагаючи відставки уряду та імпічменту Президенту. 3 грудень в своєму виступі у Верховній Раді лідер партії «Свобода» О. Тягнибок, насилу стримуючи свої емоції радісного настрою, прямо заявив: «Настав такий шанс, щоб звалити-змістити ненависну владу, інакше нам історія цього не пробачить». Тільки залишилося вимовити перед зібралася масою людей навколо Верховної Ради: «Громадяни, на штурм!», І пішло б і поїхало.

Як розібратися без емоцій, без взаємних звинувачень, хто ж винен і несе моральну і політичну відповідальність за долю країни, за її таке становище? А де ж ви були раніше, шановна опозиція? Що ви робили для того, щоб поліпшити долю свого народу? І що вами рухає сьогодні, щоб так голосно на всю країну закликати народ «Вставай, Україно, з колін!»? Народ починає розуміти (шкода, що багато хто під таким гіпнозом слідують за вами за певну мзду). У такій непростій годину, замість того, щоб подумати і запропонувати зважені пропозиції, як спільними зусиллями вийти з глухого тупика і направити країну в потрібному напрямку, ви, закусивши вудила, не бажаєте цього навіть слухати. Хочете тільки одного – загострити до межі обстановку в державі (піднявши таким шляхом народ) і «в’їхати» на білому коні на престол.

Почитайте на ваших сайтах, що пише з Качанівської колонії затворница. Вона закликає своїх соратників не йти ні на які компроміси з чинною владою. «Влада Януковича визнає тільки силу – значить боротьбу з такою владою треба вести адекватно». Сказано ясно і відкрито, чесніше не скажеш. Чого тут більше?! Амбіції ураженого самолюбства або невгамовного бажання будь-яким способом знову увійти у владу? Або турбота про майбутнє своєї держави? Вже краще б присвятили свій час написання книги «Майн Кампф», благо є згадати про що …

Чинної влади потрібно негайно розібратися в усьому що відбувається (особливо з побоїщем на майдані), дати оцінку, покарати винних і відкрито заявити про це народу; дати глибоке роз’яснення причини тайм-ауту в переговорах з ЄС, про те, якими кроками і шляхом це зробити, і ні в якому разі не допускати подальших провокацій і сповзання країни в хаос.

На одному з пленарних засідань Верховної Ради депутат від Партії регіонів Царьов виступив із заявою про те, що в посольстві США в Україні давно ведуться закулісні переговори з різними радикальними українськими організаціями (партійного і громадянського спрямування) по створенню і навчанню так званих «загонів швидкого реагування» , по суті бойовиків, здатних швидко і ефективно виконувати будь-які завдання по дестабілізації обстановки в нашій країні, впроваджуватися непомітно в маси мітингувальників громадян і швидко при цьому ретируватися. Депутат при цьому запитував неодмінно: де ще і в якій цивілізованій країні під боком влади може таке відбуватися? А де ж органи СБУ? Невже вони настільки сліпі, що не можуть помічати такого?

Курс на євроінтеграцію має бути продовжений, незважаючи ні на що, заради того навіть, щоб привчити наших олігархів цивілізовано вести свій бізнес, а не грабувати нескінченно своїх громадян.

Нашим громадянам пора б серйозно задуматися, як будувати своє майбутнє і своїх нащадків – не піддакувати кожного разу словесній лушпинні наших керманичів і не наступати щоразу на одні й ті ж граблі.

PS З кожним днем і годиною в Україні загострюється політична обстановка, промислові підприємства закриваються, у навчальних закладах відміняються заняття, і молодь, піддавшись на заклики опозиції, виходять на вулиці і площі міст мітингувати. Це невід’ємне право кожної людини, що живе в демократичному суспільстві. Опозиція будь-яким способом намагається розгойдати країну і загнати її в глухий тупик. Лідер Яценюк на сесії в парламенті заявив, не приховуючи своїх намірів: «Нам потрібно, щоб на вулиці міст України вийшли і не десять тисяч, а мільйони. Тоді ми будемо мати моральне право взяти владу в свої руки і пояснити такий крок вимогою народу. Він забуває при цьому і лукавить, що така вимога підтримує не всі населення. Чому такий ажіотаж відбувається? Напрошуються мимоволі при цьому історичні паралелі, коли Отець усіх часів і народів у роки грізної війни вимагав звільнити Київ до Дня Жовтневої революції, незважаючи при цьому ні на які людські втрати. Сьогодні наші «стратеги» на честь річниці Майдану вирішили повторити свою «акцію» в корисливих цілях. Як бачите, фарс повторюється.

Advertisements

One response to “Фарс повторився у черговий раз

  1. Уся пролема криється у відсутності порядних націоеальних лідерів.

    Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s