У 2014-у ситуація повториться – процес невиконання бюджету триватиме


Західна Україна може не виконувати бюджет, – закарпатський політолог

Сьогодні, 16 січня, депутати Верховної Ради проголосували за Державний бюджет на 2014 рік. За висловилися 249 депутатів. Проект прийняли без обговорення. Ситуацію Zaholovok.com.ua прокоментував закарпатський політолог Віктор Пащенко. На його думку, сьогоднішні події у Раді можуть закінчитися тим, що деякі західні області просто не виконуватимуть бюджет.

«У сьогоднішніх подіях нічого нового немає.  Крім констатації того,  що влада не розуміє, що робиться в країні. Продовжується шлях силового вирішення питання для зовнішньої оболонки функціонування влади. Ніхто ні всередині країни, ні опозиція, ні більшість населення, ні міжнародна  спільнота це голосування не визнає. Купа порушень: і недотримання регламенту, і голосування руками… Ціна легітимності – 0», – вважає Віктор Пащенко.

«У минулому році вже не виконала бюджет  у тому чилі і Закарпатська область. Сміливо можна прогнозувати, що у 2014-у ситуація повториться – процес невиконання бюджету триватиме. Може дійти до ігнорування влади. Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська й інші області можуть просто не виконувати бюджет. Зараз переслідується, до прикладу, Автомайдан, але ніхто не думає проте, що його учасники перестануть платити податки – а там є великий відсоток підприємців. Може дійти до того, що величезна кількість людей просто будуть ігнорувати державу, перестануть платити податки.  У цьому більша загроза.  Сьогодні Майдан  – майже вся  країна в тій чи іншій й мірі. На сході – менше.  Але це, по суті,  вся країна.  Влада тримається на наркотику у вигляді Росії і переходить в залежність від ціни на газ і від поблажливості Путіна», – додав політолог.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s