Вже третій Т-34 відновлюють військові з Рівненщини


В смт Оржів, відповідно до розпорядження начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України розпочато відновлення до стану діючого музейного макету танк Т-34-85.

Повідомляє прес-офіцер Міноборони у Рівненській області Олександр ГАЙН.

–  Виріб прибув з Києва, із Національного військово–історичного музею України. За відновлення танку одразу взялися працівники цеху технічного обслуговування і ремонту озброєння, – розповів командир військової частини полковник Вадим Рудніцький. – Для нас велика честь дарувати друге життя техніці, якою кувалася Велика Перемога.

Техніка тих далеких воєнних часів дещо відрізняється від бойових машин, з якими майстри 1448 Центральної артилерійської бази озброєння звикли мати справу. Але руку, як кажуть в цеху технічного обслуговування і ремонту озброєння, вже встигли набити. Це вже третій Т-34, який відновлюють військові з Рівненщини.

–  Приблизно рік тому від нас фактично своїм ходом вийшов перший танк, влітку ми поставили, так би мовиться, на гусениці другий, і вже впевнено розпочинаємо ремонт третього, – зазначив начальник цеху капітан Олександр Коломійчук. – Досвід показав, що від корозії страждає корпус, не просто відновити двигун. Але, до слова, ми вже робимо власноруч паливні та повітряні магістралі й систему охолодження.

Ремонт Т-34 ускладнюється тим, що деталей до такої техніки катма, адже він знятий з озброєння і до нього вже давно не виготовляють запчастини. Фахівці бази озброєння підбирають окремі деталі від сучасних автомобілів, самі виточують болти, забезпечують функціонування усіх агрегатів і механізмів. Вони обіцяють працювати швидше, адже хочуть до Дня Перемоги зробити українцям подарунок – щоб цей танк йшов в колоні військового параду.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s