Примітка

Чиновники “на халяву” за кордон не їздитимуть


Кабінет міністрів України вирішив призупинити до 1 січня 2015 здійснення службових відряджень чиновників за кордон за винятком відряджень, викликаних нагальною потребою. Про це йдеться в постанові уряду №969 від 25 грудня 2013 року.

«Внести зміни до заходів економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, підприємств, установ та організацій, утворених у встановленому порядку органами державної влади, які використовують кошти державного бюджету, затверджених постановою Кабінету міністрів від 22 жовтня 2008 р. № 943 «Про економію державних коштів», що додаються», – йдеться в документі.

Зокрема, уряд доповнив постанову пунктами 11 і 12. Пунктом 11 Кабмін постановив призупинити до 1 січня 2015 здійснення службових відряджень за кордон (за винятком довгострокових відряджень дипломатичних працівників і поїздок делегацій та осіб, визначених відповідними актами, які здійснюються у межах видатків, передбачених у кошторисах, і викликаних необхідністю).

Серед нагальних потреб: рішення проблемних питань розвитку окремих галузей економіки, участь у діяльності міжнародних організацій, членом яких є Україна відповідно до міжнародних договорів, забезпечення виконання рішень щодо прийому (екстрадиції) за кордону осіб, які перебувають під вартою.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s