Примітка

Куди поділися неандертальці?


Про існування неандертальців світ дізнався в середині XVIII століття, коли під час будівельних робіт у Неандерскй долині в Німеччині робітники випадково відкопали кістки, схожі на людські. Налякані землекопи відразу викликали поліцію, але поліцейські, уважно розглянувши останки, знайшли їх дуже дивними і звернулися за допомогою до місцевого грамотієві, який викладав у школі природничі науки. Учитель показав знахідку фахівцям, і вона відразу стала сенсацією в науковому світі. Старовинні люди, чиї останки пролежали в глині ​​тисячі років, прекрасно вписувався в теорію Чарльза Дарвіна, зайнявши в ній був порожнім місце між хомо сапієнс і мавпою. Вчені з’ясували, що виглядав неандерталець досить страхітливо. Не поступаючись нам в рості і розмірі черепа, весь покритий шерстю, він мав товсту шию, довгі руки, широку грудну клітку і короткі сильні ноги. Так, красенем такого не можна було назвати: чола й підборіддя практично немає, з-під потужних надбрівних дуг дивляться маленькі вічка, а над товстими губами височить широкий м’ясистий ніс. Проте ця людина вмів розводити вогонь і полювати на великих тварин, використовував кам’яні знаряддя і ховав померлих в могилах, укладаючи їх в позі ембріона. Більш того, неандерталець навіть носив намиста і грав на доісторичній «флейті». Загалом, він був би цілком гідним представником роду людей, нехай навіть і непоказним зовні, якби не виявився … канібалом.
Колись у неандертальців і сучасних людей існував загальний предок – пітекантроп, але наші лінії розійшлися близько 500 тисяч років назад, зустрівшись лише 410 тисяч років тому на Близькому Сході. А 40 тисяч років тому неандертальці раптом взагалі зникли з лиця Землі, залишивши після себе тільки покриті пилом століть останки. Навіть мамонти ходили по нашій планеті довше, вимер всього близько 10 тисяч років тому.Що  являє собою сучасна людина? Давайте повернемося до неандертальців. Наука довела, що кроманьйонці і неандертальці співіснували на одній і тій же території близько 50 тисяч років. Природно, з цілком зрозумілих причин, відбувалася взаємопроникнення цих двох видів. Однак наука з’ясувала, що у нас були різні праматері, а змішані «шлюби» практично не вплинули на ДНК сучасної людини. Проте Сванте Пяябо, професор з інституту Макса Планка в Лейпцигу, з’ясував, що ДНК сучасних людей містить від одного до чотирьох відсотків генів неандертальців. А згідно з іншими науковими даними, наприклад, в ДНК жителів Нової Гвінеї – близько п’яти відсотків ДНК Денисовского людини.
Ось і виходить, що всі ми в тій чи іншій мірі є нащадками кровожерливих первісних дикунів, навіть якщо лінія наших прямих предків-кроманьйонців пройшла свій, начебто, самостійний шлях еволюції. Сучасна наука залишає нам широкий вибір гіпотез про те, хто ми і звідки з’явилися. На цьому полі є місце і прихильникам теорії дарвінізму, і шанувальникам ідей Аристотеля, Г. Лейбніца, К.Е. Ціолковського та інших, які вважали, що життя, в тому числі і розумна, могла бути привнесена на Землю з космосу. Тим більше що сучасна археологія володіє тисячами стародавніх артефактів, які свідчать про відвідування нашої планети космічними прибульцями. Щоб повірити в це, досить почитати книги Еріха фон Деникена.
До речі, а куди поділися неандертальці? Може бути, вони випадково вийшли в інший вимір – адже таких вимірювань, відповідно до теорії струн, навколо нас безліч? І от уявіть собі: раптом одного разу ці стародавні люди знайдуть вихід назад, і з ранкового туману несподівано здадуться перші дозорні, обережно рухаючись з дрючками в руках, пильно вдивляючись своїми маленькими очицями в незнайомий пейзаж

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s