Таємниця Ейнштейна


+2

А. Ейнштейн під час читання лекції, Відень, 1921года

Заповіт Ейнштейна шукали дуже довго, і є ймовірність, що він до цих пір лежить в запорошених архівах якогось науково-дослідного центру або бібліотеки. Але переважна більшість істориків вважають, що якщо заповіт Ейнштейна і існувало, то воно було згідно з останньою волею генія спалено і розвіяно разом з його прахом над просторами Атлантики.
Проте міфи навколо великого фізика обростали все новими подробицями. Наприклад, стверджувалося, що на початку 40-х років минулого століття американські військові відомства якимось чином отримали частину теоретичних викладок Ейнштейна і вирішили провести дуже незвичайний експеримент.
Друга світова війна показала важливе значення радіолокації. Саме берегові радари допомогли Великобританії виграти «повітряну битву» з німецькими люфтваффе. Нібито тому у керівництва Науково-технічного центру ВМФ США виникла дивна ідея – створити «корабель-невидимку». Для цього Ейнштейну доручили зробити розрахунки електромагнітного поля особливої ​​конфігурації і надвисокої напруженості, яке мало мало не «згорнути простір». Тоді, по думці авторів легенди, промінь радара не зміг би намацати захований в подібному електромагнітному «коконі» об’єкт, будь то есмінець, крейсер або навіть авіаносець.
Відповідно до іншої популярної версії, за допомогою геніального винахідника Ніколи Тесли були створені якісь «генератори невидимості», які встановили на есмінці «Елдрідж». Пізнього літа і восени 1943 року було проведено кілька перевірочних дослідів в ході виконання проекту «Веселка». А в листопаді у филадельфийских доків розташувалися «Елдрідж» і сполучене з ним силовими кабелями допоміжне судно «Ендрю Фьюресет».
Легенди розповідають, що після включення обладнання «Елдріджа» корабель огорнуло якесь «зеленувате сяйво», пронизане безліччю статистичних розрядів, що нагадують знамениті вогні святого Ельма. Потім підключилися електрогенератори «Фьюресет», і сяйво стало щільним маревом, а потім есмінець просто … зник з очей спостерігачів і екранів радарів, залишилися тільки його слід на воді і обривки кабелів. Знайшлися навіть свідки, які бачили схожий корабель за кілька сотень кілометрів, поблизу військово-морської бази в Норфолку. Через деякий час (тут уфологи називають і секунди, і хвилини) контури есмінця знову стали видимими. Проте з його екіпажем сталася справжня трагедія. Частина матросів отримали сильні опіки невідомого походження, а багато хто просто збожеволіли.
Розповіді про загадкове пригоді в доках Філадельфії стали швидко доповнюватися найнеймовірнішими деталями про подорож «Елдріджа» по інших світах і вимірам і жахливу долю його екіпажу. Начебто згодом з матросами стали відбуватися абсолютно неймовірні речі: вони як примари розчинялися і з’являлися в повітрі, втрачаючи відчуття часу і простору.

Н. Тесла з «Теорією натуральної філософії …» Руджера Бошковича на тлі котушки ВЧ трансформатора в своїй лабораторії на Хаустон-стріт

Ще один слід

Пройшли роки, і в міру розсекречення діяльності Управління військово-морських досліджень США виявилися дуже цікаві факти. Виявилося, що з 1943 по 1944 рік Ейнштейн справді проводив якісь розрахунки для ВМС. На жаль, подальші пошуки в архівах принесли дуже мало результатів. Насамперед, ніяк не могли знайтися головні документи – суднові журнали «Елдріджа» і «Ендрю Фьюресет». Хоча, безсумнівно, ці кораблі існували і брали участь у транспортних операціях Другої світової війни. Проте історія їх плавання в 1943 році була вкрита завісою якоїсь таємниці …
Власне кажучи, на цьому вся реальна інформація і вичерпувалася, хоча існував ще один слід, що веде до роботи видатного американського винахідника сербського походження Ніколи Тесли. Правда, за дивним збігом обставин, частина рукописів винахідника також зникла після його смерті. Проте залишилися роботи, в яких він розлого описував променеву зброю майбутнього …
Сьогодні більшість фахівців, радіоінженерів і радіофізиків, сходяться на думці, що в основі відомого променевого знаряддя Тесли лежав головний елемент радарів і СВЧ-печей – магнетрон. Цей електронний прилад випромінює мікрохвилі, які з однаковим успіхом можуть допомогти ДАІ зафіксувати перевищення швидкості вашого автомобіля і розігріти блюдо в мікрохвильовці. Однак потужне мікрохвильове випромінювання таїть у собі багато небезпек як для організму людини, так і для різноманітних радіоелектронних приладів. До речі, саме цей вражаючий фактор використовується в сучасних «електромагнітних бомбах», що виводять з ладу всю електроніку супротивника, включаючи комп’ютери і системи запалювання двигунів.
До розробки різних схем магнетрона Тесла приступив після краху його глобального проекту «Світова система». У ньому винахідник збирався обмінюватися потоками енергії та інформації в масштабах всієї планети і навіть побудував для цього унікальну вежу Тесли. На превеликий жаль, черговий фінансова криза знищив його плани, але ідея створити апарат, «стріляючий» електромагнітними хвилями, у нього залишилася.

Електромагнітне знаряддя Тесли

Досліджуючи потоки мікрохвильового випромінювання, Тесла натрапив на його своє ¬ образне біологічне і температурний вплив. Так винахідник створив чудовий медичний прилад для прогріву зовнішніх і внутрішніх органів, заснований на УВЧ-методі лікування. Разом з тим у нього народилася і остаточна концепція «стратегічного стримування» ворогуючих сторін страхом взаємознищення. Для цього винахідник збирався оснастити всі країни своїми пучковими знаряддями, і тоді, за його планами ніхто ніколи не ризикне вступити у війну один з одним.
Тесла неодноразово пропонував комісії з нових видів озброєнь США свої винаходи. Але поки там головним експертом був його заклятий ворог Едісон, всі розробки винахідника відкидалися. Лише після смерті «американського короля винахідників» у Тесли поступово налагодився більш-менш конструктивний діалог з військовими відомствами.
Судячи з усього, експеримент з магнетроном Тесли ні успішним, і отримати значну концентрацію енергії в стислому промені не вдалося. Однак надпотужне мікрохвильове випромінювання викликало численні «радіолокаційні травми» у екіпажа. Сьогодні це добре відоме ураження організму, що потрапив під промінь радіолокатора, з внутрішніми опіками різного ступеня. Військові медики навіть навчилися боротися з даним захворюванням, але до цих пір мало що відомо про реакцію мозку людини.
Крім усього іншого на військово-морській базі у Філадельфії проводилося розмагнічування корпусів кораблів від впливу чергового німецького секретного зброї – глибоководних магнітних мін, спливаючих до проходять судам. Обплутані численними проводами, кораблі були відмінним прикриттям для секретних експериментів, до того ж після кожного досвіду корпус «Елдріджа» дійсно опинявся сильно намагніченим і вимагав спеціальної електромагнітної обробки.

Есмінець «Елдрідж» 1944

Справжні промені смерті

Ну а як же бути з загадкою спадщини Ейнштейна? І чи могла «Єдина теорія поля» в принципі послужити основою для Філадельфійського експерименту?
У легенді про Філадельфійський експеримент цілком справедливо вказується, що будь-яке дуже масивне тіло за певних умов може загадковим чином провалитися під власною вагою всередину самого себе.
Правда, ніякі «генератори Тесли» не змогли б перетворити «Елдрідж» в аналог чорної діри, адже якщо навіть всю земну масу стиснути до межі коллапсірованія, утворюється чорна діра діаметром у кілька сантиметрів …
Так от, великий фізик ще в 1913 році висловив цікаву гіпотезу про те, що в надрах зірок можуть народжуватися потоки дивного світла, який ми сьогодні зустрічаємо на кожному кроці – від лазерних вказівок до феєричних світлових шоу.
Тут і намацується зв’язок Ейнштейна з Філадельфійським експериментом. Звичайно, великий фізик відразу ж зрозумів, що принципи побудови «знаряддя Тесли» абсолютно не пов’язані з його давньою роботою і не мають подальшої перспективи через розсіяння радіопроменя.
Насправді військові розробки пішли іншим шляхом, і зараз вже нікого не дивують корабельні, авіаційні та наземні бойові лазери. Вони успішно засліплюють усілякі фотодатчики камери, виводять з ладу радіоелектронне обладнання і ось-ось будуть просто розрізати броню противника, як у науково-фантастичних фільмах.
Ось ми і перевернули ще одну сторінку легендарного проекту «Веселка», але ставити крапку тут поки рано. Адже в ЗМІ вперто продовжують з’являтися «секретні матеріали» про продовження Філадельфійського експерименту, відкритті нових «променів смерті» і невідомих винаходи Тесли.
Наприклад, ходять чутки, що ще наприкінці 1970-х років Агентство з перспективних оборонних науково-дослідних розробок США приступило до реалізації секретного проекту «Гойдалки-Торнадо», який нагадує численні спроби відтворити легендарну променеву гармату Тесли. Втім, можна почути думку, що в ході виконання проекту, незважаючи на невдачу, було знайдено перспективний напрямок по створенню сверхрадіочастотного зброї.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s