26 УКРАЇНЦІВ ГОТОВІ ДО НЕЗВОРОТНЬОГО ПОЛЬОТУ НА МАРС


У рамках проекту «Mars One», що пропонує встановити на Марсі новий будинок для людства, для незворотного польоту відібрано 26 українців, повідомляється на сайті організатора польоту

Постер програми «Mars One». Ілюстрація: indiegogo.com

Постер програми «Mars One». Ілюстрація: indiegogo.com

Всього ж в ході першого відбіркового туру відібрано 1058 добровільних кандидатів з 200 586 заявлених. Зокрема, 297 американців, 75 канадця, 62 індійця, 52 росіянина і 26 українців. Тепер відібраним учасникам доведеться пройти другий тур. У ньому у кандидатів на безповоротний політ перевірять фізичну і психологічну придатність.

Перша безпілотна місія, як передбачається, буде здійснена на Марс у 2018 і 2022 роках. А перші поселенці-добровольці опиняться на Червоній планеті в 2024 році. Екіпаж налічуватиме чотири людини. Згодом, кожні два роки до них будуть додавати наступні команди з 4-х кандидатів, повідомляється на сайті Indiegogo.

Марсіанське поселення землян буде організовано після того, як на Марсі за допомогою спеціальної техніки побудують населений пункт з оптимізованими житлами. Площа кожного становитиме лише 17 квадратних метрів.

Приватним проектом «Mars One» керує голландський винахідник Бас Лансдорп. Його програма передбачає заснування за межами колиски Землі колонії. Все, що буде відбуватися на поверхні Червоної планети, транслюватимуть по телебаченню.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s