Примітка

ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТІВ ВОЛОВЕЧЧИНИ ДО “МАЙДАНУ”


АВТОМАЙДАНДепутати Воловецького району Закарпатської області звернулися до керівників Народного об’єднання «Майдан» та Закарпатського Автомайдану з вимогою не допустити пікетування бази відпочинку, на якій збирається зустріти Різдво Віктор Медведчук з сім’єю. До звернення приєднались голови і депутати сільських рад, громадські активісти, інтелігенція району, повідомляє сайт Воловецької районної ради.

«Вважаємо, що ця купка провокаторів-самозванців, яких підігрівають політикани-невдахи, що рвуться до влади будь-якими незаконними методами, – прагне влаштувати безчинства, провокації, зганьбити ім’я Віктора Медведчука – почесного громадянина нашого району, шановного на Воловетчіне, Закарпатті та в Україні людини », – сказано у зверненні.

Автори звернення з вдячністю згадують ті добрі справи, які Медведчук зробив для району будучи головою Адміністрації Президента, – були газифіковані села, ремонтувалися школи, лікарні, ФАПи, дитсадки, сільські дороги, допомогу отримували пенсіонери та студенти. «Таке благодіяння запам’ятовується назавжди. Тому усією громадою заявляємо: закарпатці – мирні, толерантні і витримані люди. Але безчинства, знущання та ігнорування чинних законів держави на своїй землі ми не допустимо », – запевнили учасники обігу.

Вони зажадали від керівників АЛЕ« Майдан »та Закарпатського Автомайдану зупинитися і запобігти намічене, щоб не допустити провокацій з непередбаченими наслідками.

Представники Воловеччини впевнені, що свої політичні ідеї варто відстоювати за круглими столами, на трибунах, в дискусіях і полеміках: «А хуліганити і руйнувати – доля людей слабких і підступних».

Якщо ж керівники акції не відреагують на вимогу, сказано у зверненні, жителі району зуміють самостійно, всіма доступними способами відстояти добре ім’я і авторитет Віктора Медведчука. «Тому на повторення київських затій не розраховуйте. Добре обміркуйте всі і припиніть легковажність. Поки не пізно », – підсумували учасники обігу.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s