Винайдено горілку, що не викликає похмілля


195139

Професор Девід Натт заявляє, що знаходиться на порозі відкриття століття – алкоголю, від якого не буває похмілля. Натт – експерт в питанні впливу наркотичних речовин на мозок, він стверджує, що створити «здоровий» алкоголь можливо.

Професор синтезував алкогольний напій, випивши який, ви відчуєте приємне сп’яніння, начебто вживали «звичний» алкоголь в помірній кількості. Потім, коли цей стан вам набридне, вам потрібно просто проковтнути «таблетку-протиотруту», яка миттєво вас протверезить.

 

Зараз професор Натт працює в Імперському коледжі Лондона. Більшу частину свого життя він займався лікуванням алкогольної залежності. Правда, його в 2009-му році звільнили з посади головного радника уряду з питання про наркотики після його заяви, що канабіс, екстазі та ЛСД менш шкідливі, ніж алкоголь і сигарети. Насправді він стверджував, що спожити екстазі не небезпечніше, ніж покататися на коні.

 

Свій засіб Натт випробував на собі – це речовина, що імітує вплив алкоголю на одну з передавальних хімічних систем мозку. Ця система називається гамма-аміномасляною кислотою, і алкоголь, впливаючи на неї, робить людей розслабленими. Проблема в тому, що алкоголь також може викликати агресію і залежність, не в останню чергу через те, що він звільняє людей від їх обмежень.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s