Винайдено горілку, що не викликає похмілля


195139

Професор Девід Натт заявляє, що знаходиться на порозі відкриття століття – алкоголю, від якого не буває похмілля. Натт – експерт в питанні впливу наркотичних речовин на мозок, він стверджує, що створити «здоровий» алкоголь можливо.

Професор синтезував алкогольний напій, випивши який, ви відчуєте приємне сп’яніння, начебто вживали «звичний» алкоголь в помірній кількості. Потім, коли цей стан вам набридне, вам потрібно просто проковтнути «таблетку-протиотруту», яка миттєво вас протверезить.

 

Зараз професор Натт працює в Імперському коледжі Лондона. Більшу частину свого життя він займався лікуванням алкогольної залежності. Правда, його в 2009-му році звільнили з посади головного радника уряду з питання про наркотики після його заяви, що канабіс, екстазі та ЛСД менш шкідливі, ніж алкоголь і сигарети. Насправді він стверджував, що спожити екстазі не небезпечніше, ніж покататися на коні.

 

Свій засіб Натт випробував на собі – це речовина, що імітує вплив алкоголю на одну з передавальних хімічних систем мозку. Ця система називається гамма-аміномасляною кислотою, і алкоголь, впливаючи на неї, робить людей розслабленими. Проблема в тому, що алкоголь також може викликати агресію і залежність, не в останню чергу через те, що він звільняє людей від їх обмежень.

Advertisements

About "АлМаС"

АлМаС
Опубліковано у Гроші, Наука, Новости, правда | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s