Будьте крепкі з Новим роком, щоб не виліз він нам боком!


Так працюють у Європі, так живе сучасний світ, сніп позичив – віддай копу, але через кілька літ…
Ось і в нас така проблема, хто позичить нам валюти? Є старі примарні схеми, але ну їх всі до д*пи! Новий рік не за горами, всі чекають подарунків, під закуску триста грамів, треба ж дбудьте крепкі з Новим роком! ать належне шлунку! Відвернулася Європа до сусідів ситим задом, земляки сльозою кроплять всі намріяні принади. На шампанське і ковбаску наша гривня затупила, на закуску всім, будь-ласка, хліб і сало, бо то – сила. А ще – шклянку самогону, щоб не виліз зранку боком, часнику, цибулі, хрону – будьте крепкі з Новим роком!

У сусіда – хата біла, а у нас лише халупа, там авто, розкішна вілла, а у нас – тарілка супу…Хай сусід частину статку видасть боргом бідакам і встановленим порядком забере по векселям. Так працюють у Європі, так живе сучасний світ, сніп позичив – віддай копу, але через кілька літ…
Аромати безперечно розполохають Європу, за кордони небезпечно відпускати наших хлопів. Ось тому із-за границі нам відмовили в кредитах, дать простіше нам по пиці, якщо пика ще не вмита.Хто прийде на вірну поміч, хто дасть гроші не малі? Це, звичайно, всім відомі, щирі, добрі москалі. Хоч і наші чорнобриві ще кохаються із ними, не за гроші, не за гривні, але це кохання зриме. Бо слов’яни не арійці, не французи й не іспанці, перед ними за копійку не здеруть останні штанці. Обіцяв сусід сусіду передати через межі, щоб гасити наші біди, щоб гасить душі пожежі – немалі, притім, фінанси в формі бажаних кредитів, є у нас реальні шанси, що всі люди будуть ситі…Що бажає благодійник за валюту та за знижки? Має він в товарах скруту, бо хазяїн з нього грішний. Він не звик трудитись в полі та доїти миню ситу, а у нас того доволі, а у нас пшениця-жито, можем навіть виробляти плуги, танки й літаки, хто не вміє ще літати, той сапає буряки. Всім знайдеться в нас робота, тільки дайте зарплатню та підсуньте зримі квоти й не підсовуйте свиню. Якби там складалась доля, але виручив нас хто, хто нам хліба дав і солі? – Дядько «в кожаном пальто»! Хто зігріє теплим газом, хто замовить шоколад, все багато і відразу йде в голодний Петроград, чи у Пітер, чи в Самару, чи в Читу, чи Вологду, все за гроші, не задаром, все відлякує біду.А біда була вже близько, – криза, прірва і дефолт, бо Європа як дівчисько на всіх нас забила болт…І бажала та спільнота, як крути і не крути, а прибрать до євророта наші щедрії грунти. Бо хотіла заграниця захопить до власних рук годувальницю-землицю, щоби нам прийшов каюк. Європейцям-іноземцям за валюту на базарах, продавали б ми батьківські і прадідівські гектари. Ось таке в годину скрути не присниться навіть в ліжку, мова йде не про валюту, і не газовії знижки.

Втім, ідемо до Європи з гордо піднятим забралом, протуруєм чіткі тропи з власним хлібом, з маслом й салом. Щоб на рівних, як господар диктувать свої умови, щоб ліси, поля і води були нашими як мова. Щоби пісня й щире слово над Вкраїною лилося, і усім обов’язково все омріяне збулося.

Ну, а нашим отаманам, що корону приміряли, всім зализувати рани доведеться вранці-рано. Їм наснилися престоли, булава, посади ситі, королі насправді ж голі, королі тузами биті. Тягни-Бакс із Тягни-Боксом знов очікують моменту, щоби з другом «єврококсом» розхитати президента. Вийти з ями їм несила, треба мати мабуть мізки, бо в сусіда хата біла, бо сусід смакує віскі. Бо сусід не хоче слухать самозваних президентів, що лапшу ростять на вухах під шумок аплодисментів.

…Все на світі можна вибирати люди: авто, шубу, хату, жінку миловидну, та не можна, друзі, (всі це мають знати), лиш свого сусіда просто вибирати. Треба з ним дружити, запастись терпінням і на спільній ниві сіяти насіння. Щоб зростали квіти злагоди й любові, чи усі до цього ми нині готові? Наш сусід, звичайно, добрий друг Європа, і туди негайно ми спрямуєм кроки, власними руками створимо будову, буде в спільнім домі пісня й щире слово.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s