Зберемо дітей, самі зберемося, сядемо на колії, та хай поїзда ходять


Мешканці закарпатського села погрожують перекрити колію

Мешканці закарпатського села погрожують перекрити колію
Два закарпатські села, де живуть 3 тис. людей, можуть залишитися без сполучення зі світом.

Через будівництво тунелю селянам закривають доступ до станції “Бескид”, куди вони ходили на електричку, йдеться в сюжеті ТСН.

Щоб дістатися до залізниці, люди виходили з дому коло 3:00 ночі і пішки йшли гірськими крутосхилами близько 2-х годин. Це був найнадійніший спосіб встигнути на роботу чи навчання. Тепер і цього їх можуть позбавити.

“Півтори години йти. І діти ходять, і батьки допомагають сумки нести. І з кіньми йдуть, проводжають взимку на роботу”, – розповіла жителька села Верхній Бистрий Оксана Реутова. Через бездоріжжя у село навіть таксисти відмовляються їздити. Про регулярні автобусні рейси годі й казати. Місцеві у відчаї. Бо якщо доступ до станції “Бескид” таки закриють, їм доведеться ловити електричку у сусідньому районі – за 35 км від хат.

“Зберемо дітей, самі зберемося, сядемо на колії, та хай поїзда ходять”, – обурюються селяни.

Люди з’ясували, що про цю дорогу проектувальники тунелю банально не знали, бо її не було на карті. Шлях люди роками проторювали самі.

“Я вже 11 років так ходжу сюди. В 2:00-2:30 з дому треба вийти. Взимку йду через хащі біля турбази. Від вовків – петардами. Купую петарди на 50-100 гривень”, – розповів житель села Верхній Бистрий Іван Клепар.

Кажуть, будівельників теж розуміють, бо в тих вимоги з техніки безпеки, сторонніх на об’єкті бути не повинно. Але, питають, хто зрозуміє самих селян?

Поки що люди ходять через будівельний майданчик. Але щойно тунель почнуть копати, цей шлях перекриють. “Ми зустрічалися з представником будівельної фірми. Він нас запевнив, що вивчили тему і зі свого боку зробили запит в проектувальну організацію. Запропонували, де можна нам зробити ворота”, – розповів депутат Міжгірської райради Сергій Росада. Селяни сподіваються, що так і буде. Але офіційної відповіді від залізничників поки що не отримали.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s