За чий рахунок лікується Ю.Тимошенко?


На лікування Тимошенко витрачені немислимі гроші

Лікування Тимошенко оплачує Україна і за весь термін її перебування «вийшла сума з шістьма нулями».

Про це заявив перший заступник голови пенітенціарної служби України Сергій Сидоренко.

За його словами, Тимошенко провела в СІЗО і Качанівської колонії в загальному рахунку 9 місяців. І ось вже більше півтора року – з 9 травня 2012 року – проходить лікування в харківській лікарні залізничників через проблеми зі спиною.

Також Сидоренко розповів німецькому виданню, що лікування Тимошенко оплачує Україна і за весь термін її перебування «вийшла сума з шістьма нулями».

«До цього слід додати значні витрати на медичне лікування, а також зарплати співробітників відділення і 18 співробітників колонії, які відповідають за її цілодобову охорону в лікарні, – підкреслив Сидоренко. – Це майже третина всього персоналу чергової зміни. Не забувайте також витрати на транспорт. Тобто, Тимошенко обходиться в кругленьку суму ».

Він також повідомив, що за півтора роки перебування в клініки, Міжнародна медична комісія, членами якої є доктори «Шаріте», організувала 400 комісійних медоглядів, в яких в тому числі брав участь її особистий лікар. Три чверті цих обстежень Тимошенко відхилила.

У 63 обстеженнях, на які погодилася Юлія Тимошенко, брали участь сім академіків, двадцять докторів медичних наук і три кандидати медичних наук.

«У неї майже необмежена суспільне життя, – вважає Сидоренко, – За півтора року її відвідало понад чотириста осіб. Було півсотні зустрічей з німецькими лікарями, 28 разів її відвідували високопоставлені іноземні гості. Крім того, Тимошенко регулярно відвідує масажист. Один раз, на її прохання – священик. Загальна тривалість зустрічей склала майже 800 годин ».

За повідомленням Neues Deutschland.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s