За чий рахунок лікується Ю.Тимошенко?


На лікування Тимошенко витрачені немислимі гроші

Лікування Тимошенко оплачує Україна і за весь термін її перебування «вийшла сума з шістьма нулями».

Про це заявив перший заступник голови пенітенціарної служби України Сергій Сидоренко.

За його словами, Тимошенко провела в СІЗО і Качанівської колонії в загальному рахунку 9 місяців. І ось вже більше півтора року – з 9 травня 2012 року – проходить лікування в харківській лікарні залізничників через проблеми зі спиною.

Також Сидоренко розповів німецькому виданню, що лікування Тимошенко оплачує Україна і за весь термін її перебування «вийшла сума з шістьма нулями».

«До цього слід додати значні витрати на медичне лікування, а також зарплати співробітників відділення і 18 співробітників колонії, які відповідають за її цілодобову охорону в лікарні, – підкреслив Сидоренко. – Це майже третина всього персоналу чергової зміни. Не забувайте також витрати на транспорт. Тобто, Тимошенко обходиться в кругленьку суму ».

Він також повідомив, що за півтора роки перебування в клініки, Міжнародна медична комісія, членами якої є доктори «Шаріте», організувала 400 комісійних медоглядів, в яких в тому числі брав участь її особистий лікар. Три чверті цих обстежень Тимошенко відхилила.

У 63 обстеженнях, на які погодилася Юлія Тимошенко, брали участь сім академіків, двадцять докторів медичних наук і три кандидати медичних наук.

«У неї майже необмежена суспільне життя, – вважає Сидоренко, – За півтора року її відвідало понад чотириста осіб. Було півсотні зустрічей з німецькими лікарями, 28 разів її відвідували високопоставлені іноземні гості. Крім того, Тимошенко регулярно відвідує масажист. Один раз, на її прохання – священик. Загальна тривалість зустрічей склала майже 800 годин ».

За повідомленням Neues Deutschland.

Advertisements

About "АлМаС"

АлМаС
Опубліковано у Аналитика, Гроші, Новости, Україна, правда | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s