Скоро всі цікаві телеканали стануть платними


Найбільші телеканали стануть платними
Медіахолдинги оголосили тендер для підготовки до створення нового закодованого пакета телеканалів.

Найбільші медіахолдинги України – StarlightMedia, «Україна», Inter Media Group та 1+1 Media – мають намір об’єднати свої телеканали в один платний пакет. Для запуску такого пакету був оголошений тендер на систему обліку і білінгу, повідомляє «Капітал» з посиланням на представника однієї з телекомунікаційних компаній.

Пакет програм транслюватиметься з Києва на супутник і прийматиметься кабельниками в кодованому вигляді. Паралельно ці канали на супутнику будуть заблоковані. На новому пакеті телеканали хочуть заробляти близько $120 млн у рік.

Представник «України» відмовився коментувати цю інформацію, а виконавчий директор 1+1 Media Ярослав Пахольчук заявив, що вона не відповідає дійсності. Представник Inter Media Group повідомив, що не зможе розкрити плани щодо спільної з іншими учасниками ринку монетизації каналів до офіційної презентації.

Зараз усі загальнонаціональні канали чотирьох груп (більше 10 каналів) входять в універсальну програмну послугу (УПП). Це означає, що ТБ-провайдери за законом зобов’язані транслювати їх. Абоненти дивляться такі канали безкоштовно, а провайдер не платить за трансляцію правовласникам. Як результат – телеканалам залишається заробляти тільки на рекламі.

У світовій практиці пакети каналів, обов’язкових для трансляції в кабельних мережах, формуються з державних, громадських та регіональних каналів. В Україні ж в УПУ потрапили всі 32 канали, у яких були ліцензії на аналогове ефірне мовлення.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s