ПРдисти хочуть взути торгашів


Депутати Верховної Ради від фракції Партії регіонів Анатолій Денисенко, Дмитро Шенцев і Володимир Мисик пропонують парламенту підвищити суми штрафних санкцій підприємцям за порушення в сфері торговельного обслуговування населення.

Про це сказано в законопроекті №3434, зареєстрованому в Раді 16 жовтня.

Відповідні зміни пропонується внести до Кодексу про адміністративні порушення.

Зокрема депутати пропонують підвищити в 10 разів до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1,7 тис. гривень) максимальні штрафи за порушення правил торгівлі, порядку проведення розрахунків, і законодавства про захист прав споживачів.

Також пропонується підвищити максимальний штраф за обман покупця (обмір, обваження, обрахування, перевищення встановлених цін і тарифів) з 15 до 50 неоподатковуваних мінімумів (850 гривень).

Максимальний штраф за торгівлю в містах з рук на вулицях пропонується підвищити з 7 до 100 неоподатковуваних мінімумів, а за торгівлю промисловими товарами в невстановлених місцях з рук – з 15 до 200 (3,4 тис. гривень).

Автори законопроекту сподіваються, що посилення відповідальності за недотримання державних стандартів, норм і правил торговельного обслуговування населення попередить порушення в сфері торгівлі, громадського харчування і побутового обслуговування.

Як повідомляло агентство, Кабінет Міністрів вирішив ввести адміністративну відповідальність підприємцям за відмову приймати платежі картками за товари і послуги.

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s