Історія завжди розставляє все по місцях


Не знаю, хто як, а особисто я вірю в історичну справедливість. Історія завжди розставляє все по місцях, і те, що сьогодні відбувається в Україні – черговий тому доказ.

Вчорашні союзники і спонсори Партії регіонів, свого часу допомагали їй і Януковичу персонально дістати всю повноту влади, тепер на своїй шкурі дізналися, чому відсутність демократії – це погано. Ще кілька років тому проклинали на різні голоси «помаранчевого ліберастів» Віктора Ющенка червоно-коричневі тепер з ностальгією згадують «антинародний режим», що дозволяв їм влаштовувати будь-які уявлення і вивалювати в багнюці ім’я українського президента.

Це він озирався на них, боявся втратити імідж демократичного керівника, в нерішучості тупцював на місці, дивлячись, як маразматичні баби Симоненко потрошать його опудало. Чудовисько, створене проросійськими силами натомість Ющенко, виявилося у багато разів сильніше. І воно, за законами жанру, тепер пожирає своїх творців, не звертаючи уваги на їх обурені, відчайдушні крики.

Давно відомо – все самі злісні критики демократії переймаються до неї неймовірною ніжністю, коли розуміють, що обмежувати в правах починають їх самих. Сьогоднішні скарги комуністів про порушення їх конституційних прав виглядають історичним анекдотом. Вранці я ледь не захлинувся чаєм, коли прочитав, що КПУ збирається шукати підтримки в Європарламенті! Так-так, це не жарт. Про це журналістам учора член президії Центрального комітету КПУ Олександр Голуб розповів. Що сказати, подрібнювали нині червоні. Раніше-то ніякої підтримки не випрошували, коли вагонами народ до Сибіру відправляли да дисидентів у психіатричні диспансери.

А як все починалося! У 2004 році Симоненко закликав своїх виборців «протистояти помаранчевій чумі». Вітренко в прямому ефірі рубілась в найжорстокіших дебатах з «помаранчевим» Йосипом Вінським, доводячи, що у Януковича підло вкрали перемогу. Медведчук старанно проштовхує Федоровича в треті президенти, будучи частиною адмінресурсу Кучми. Кому тепер адресувати претензії про відсутність демократії і недотримання конституційних прав, як не самим собі? Це ж ви закликали людей не голосувати за «злодійку» і підтримати «Батю» у 2010-му. Ну що ж, отримуйте задоволення. Ви ж самі цього домагалися.

Пам’ятайте це – «Якою мірою відміряти, такий і вам відміряють»? Виявляється, не всім знайома ця прописна істина. Тому, коли шакалів тютюни відміряли їх заходом, вони неслабо здивувалися.

«Як же так! Де демократія! »- Загрожує сухим кулаком Медведчук, за безпосередньої участі якого український поет Василь Стус вирушив на закінчення за свої вірші. «Влада забороняє говорити про референдум!» – Обурюється Симоненко, який до цих пір не може змиритися з тим, що право забороняти в 1991 році відібрали у нього самого. Янукович, якого ці панове створювали своїми руками, працює неправильно, не так, як вони хочуть. Як в анекдоті про інтернет-магазин – замовляли перфоратор, а прислали вібратор.

Ні, я не виправдовую владу. Нічого хорошого в тому, що Янукович – узурпатор, растоптавший конституцію і відбирає мандати у всіх, хто йому не до душі, немає. Це велика трагедія для України, що така влада виявилася біля керма. Ось тільки я, на відміну від підгодованого комуніста Симоненка і його виборців, належу до того табору, який з самого початку заявляв, що буде саме так, що авторитаризм не буває хорошим і завжди буде палицею з двома кінцями. Це ми не хотіли Януковича, знаючи, що йому плювати на Конституцію, плювати на громадян, на країну, а ви голосували за нього в надії, що він точно так само силоміць, наплювавши на всіх, потягне Україну до Митного союзу. Але фішка в тому, що авторитаризм непередбачуваний. Будь-якого одноосібного правителя можна обдурити, залякати, купити. І з вашим големом, якого ви зліпили, сталося саме це. Його банально залякали і купили, пригрозили, що заберуть рахунки за кордоном, і він змінив курс, наплювавши на вас і витерши про вас свої страусині туфлі. Те, що ви хотіли зробити нам, демократам, тепер зробили з вами. І тепер ви волаєте до демократії, але вам ніхто не вірить, бо надто добре знають вашу ціну.

Я не виправдовую Януковича і його кишенькові суди, але давайте дивитися правді в очі – в комуністичному «референдумі за народною ініціативою» немає ні краплі народної ініціативи. Ніякої демократією, на відсутність якої нарікають комуністи, тут не пахне. Референдум, який червоні рекламують навіть на зневажуваної ними ж «Українській правді» – вигадка і бутафорія, яка потрібна виключно Симоненко і Медведчуку для отримання чергового грошового траншу зі сходу. І влада рубає його на корені так рішуче і однозначно саме тому, що знає це не гірше за самих ініціаторів.

Вся метушня навколо референдуму – не більше ніж гра в наперстки. Але цю гру комуністам не виграти, тому що вони сіли грати проти професійних наперсточників і опинилися в ролі лохів. По суті, не потрібно мати надздібності, щоб вивести їх референдум на чисту воду, досить просто прийти на стандартне комуністичне «ініціативне збори», де народ нібито вимагає організації референдуму. 29 жовтня в Києві на таке зібрання не допустили журналістів, щоб ті не зняли іспітие особи масовки, за 100 гривень звезені з окружних сіл.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s