Поблизу Закарпатського Воловця просвердлять 10-метровий тунель довжиною 1765 метрівОсновні роботи з будівництва нового двоколійного Бескидського тунелю у Карпатах /сім кілометрів від Воловця/, на перегоні “Бескид-Скотарське” розпочнуться вже у поточному році, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу уряду.

За повідомленням. їх виконуватиме генеральний підрядник, обраний шляхом міжнародного тендеру, – будівельна асоціація “Інтербудмонтаж Україна”.Проходка тунелю розпочнеться після отримання дозвільної документації на початок будівельних робіт у гірській місцевості. Як повідомив начальник відокремленого відділу з будівництва Бескидського тунелю Володимир Харлан, будівництво триватиме безперервно, у кілька змін.Для будівництва тунелю, який знаходитиметься поруч з існуючим одноколійним, буде використано понад 81 тис. куб. метрів бетону та понад 7 тис. тонн арматури. Будівельні матеріали постачатимуть українські виробники, будівництво цього об’єкту стимулюватиме розвиток будівельної, металургійної на інших галузей національної економіки.
Нагадаємо, що 21 серпня поточного року Кабінет міністрів України розпорядженням № 752-р затвердив проект та титул будови Бескидського тунелю. Згідно з основними техніко-економічними показниками проекту, довжина тунелю становитиме 1,765 км, ширина – 10,5 м, висота – 8,5 м.Загальна кошторисна вартість будівництва складає 2,194 млрд грн, у тому числі будівельно-монтажні роботи 1,552 млрд грн. На сьогодні фінансування здійснюється за рахунок власних коштів Львівської залізниці із залученням кредитних коштів від Європейського банку реконструкції та розвитку у сумі 40 млн $.Інженерна споруда пролягатиме на глибині 180 м від поверхні Бескидського хребта. Після закінчення проходки тунелю фахівцями ПрАт “БА Інтербудмонтаж Україна” залізничничники прокладуть колії, мережі зв’язку та електрифікують цю дільницю.
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s