Поблизу Закарпатського Воловця просвердлять 10-метровий тунель довжиною 1765 метрівОсновні роботи з будівництва нового двоколійного Бескидського тунелю у Карпатах /сім кілометрів від Воловця/, на перегоні “Бескид-Скотарське” розпочнуться вже у поточному році, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу уряду.

За повідомленням. їх виконуватиме генеральний підрядник, обраний шляхом міжнародного тендеру, – будівельна асоціація “Інтербудмонтаж Україна”.Проходка тунелю розпочнеться після отримання дозвільної документації на початок будівельних робіт у гірській місцевості. Як повідомив начальник відокремленого відділу з будівництва Бескидського тунелю Володимир Харлан, будівництво триватиме безперервно, у кілька змін.Для будівництва тунелю, який знаходитиметься поруч з існуючим одноколійним, буде використано понад 81 тис. куб. метрів бетону та понад 7 тис. тонн арматури. Будівельні матеріали постачатимуть українські виробники, будівництво цього об’єкту стимулюватиме розвиток будівельної, металургійної на інших галузей національної економіки.
Нагадаємо, що 21 серпня поточного року Кабінет міністрів України розпорядженням № 752-р затвердив проект та титул будови Бескидського тунелю. Згідно з основними техніко-економічними показниками проекту, довжина тунелю становитиме 1,765 км, ширина – 10,5 м, висота – 8,5 м.Загальна кошторисна вартість будівництва складає 2,194 млрд грн, у тому числі будівельно-монтажні роботи 1,552 млрд грн. На сьогодні фінансування здійснюється за рахунок власних коштів Львівської залізниці із залученням кредитних коштів від Європейського банку реконструкції та розвитку у сумі 40 млн $.Інженерна споруда пролягатиме на глибині 180 м від поверхні Бескидського хребта. Після закінчення проходки тунелю фахівцями ПрАт “БА Інтербудмонтаж Україна” залізничничники прокладуть колії, мережі зв’язку та електрифікують цю дільницю.
Advertisements

About "АлМаС"

АлМаС
Опубліковано у Аналитика, Гроші, Новости, Україна, правда | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s