Хто є хто, або навіщо було Кличку добивати Повєткіна вдома


Мені дуже хочеться, щоб перемога в боксі означала якийсь аванс для дипломатії між Україною та Росією, щоб перемога одного брата означала ще більше перемог другому, щоб було більше надій, що у нас в Україні є такі ті козаки, які навіть у стрессовій і не сильно дружній аудиторії, можуть спокійно і впевнено досягти унікальних результатів.

А чого хочуть ті, хто критикує виконання гімну, говорить про те, що Повєткін негідний противник, що гонорар не такий, що стиль оборони та захисту дивний, що не там гра, не так говорив і т.д.?

На мою думку, це не просто комплекс меншовартості, це чи не єдина можливість поставити своє ім’я поруч із ім’ям людини, якою пишаються мільйони.

Особливо дратує, коли ті, хто самі не можуть і підтягнутися з 10 разів, починають видавати експертне судження про силу та точність ударів.

Слухайте Повєткіна, він засвідчив: “Володимир був сильнішим”. А ні, то підіть і доведіть зворотнє саме Повєткіну.

“Та й навіщо вигравати нокаутом у Повєткіна в Москві? – вважає Кличко. – Щоб засмучувати господарів? Втім, і без нокауту я всім все довів”.

Крім того, говорячи про можливість проведення матчу-реваншу з Повєткіним, чемпіон підкреслив, що серйозно про нього можна було б говорити, якби за підсумками бою між ними залишалися якісь питання.

“Як, наприклад, після поєдинку Віталія з Ленноксом Льюїсом… Тому в найближчих планах його (матчу-реваншу — ред.) точно немає. Занадто велика черга з претендентів”, – підсумував Кличко.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s