У Литві російського телебачення не буде


У понеділок ввечері в Литві припинено трансляцію “Першого балтійського каналу” (ПБК), основне мовлення якого являє собою ретрансляцію російського “Першого каналу”.

Як повідомляють РИА Новости, трансляцію призупинив другий за величиною надавач послуг кабельного телебачення в Литві Cgates, передплатниками якого є близько півмільйона людей.

Підставою для припинення трансляції стала програма “Людина і закон” від 5 жовтня, в якій, нібито, були спотворені факти про вільнюські події 13 січня 1991 року.

“Ми від своїх клієнтів отримали велику кількість скарг з приводу змісту передачі “Людина і закон”, показаної в п’ятницю о 18.55, яка, можливо, порушила литовські закони. Тимчасово ми припиняємо ретрансляцію каналу, поки не отримаємо роз’яснень ПБК і литовських інстанцій щодо ситуації, що склалася. Сподіваємося, що трансляція буде відновлена ​​найближчими днями”, – написано на заставці Cgates на каналі, призначеному для мовлення ПБК.

Раніше в понеділок, Комісія з радіо і телебачення Литви повідомила про те, що у зв’язку з виходом в ефір “Першого балтійського каналу”, що знаходиться в юрисдикції Латвії, програми “Людина і закон”, в якій були спотворені і тенденційно представлені факти про події 13 січня, вона почала розслідування і звернулася до Національної медіа ради Латвії з приводу співпраці у встановленні відповідальності відповідно до національного законодавства та принципів конвенції Ради Європи “Телебачення без кордонів” відносно того ретранслятора, що їх порушив.

Комісія з радіо і телебачення Литви планує обговорити це питання більш детально на засіданні 9 жовтня.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s