У них рахунки за кордоном, у них там будинки, майно, капітали


cropped-images.jpegПредставники української влади відмовилися від Митного союзу і вирішили підписати Угоду про асоціацію з ЄС через погрози Європи заарештувати їхні рахунки. Про це в ефірі радіостанції “Ехо Москви” сказав радник президента РФ Сергій Глазьєв .

“У мене була в у Києві розмова з одною дуже поінформованою людиною тиждень тому. Він приїхав до мене і каже:” Ти не переймайся, вони все-таки підпишуть цю угоду про асоціацію “. Я кажу, що це ж суперечить здоровому глузду, це суперечить економічним інтересам, це підриває електоральну базу існуючої влади на Україні, тому що вони проходили на виборах з гаслом дружити з Росією, а замість цього з Росією виходить погіршення торговельного режиму і, навпаки, відгородження від Росії “, – розповів Глазьєв.

“Він каже:” Ти не зрозумів. У них же рахунки за кордоном, у них там будинки, майно, капітали. Знаючі люди їм показали, що ці рахунки відомі. Є така процедура – боротьба з відмиванням незаконно отриманих доходів. Інструменти боротьби з незаконно отриманими доходами будуть відносно українського політичного істеблішменту застосовані по повній програмі “. Я цьому співрозмовнику кажу, що вони ж у будь-якому випадку будуть застосовані. Ми не пам’ятаємо Мілошевича, чи що, ми не пам’ятаємо Лазаренка, який в Америці знаходиться? Якщо західна машина налаштована боротися з відмиванням незаконно отриманих грошей, вона буде це робити. Працюватиме Інтерпол “, – повідомив радник президента РФ.

Крім того, Євросоюз пообіцяв Україні 30 млрд. доларів. “Плюс їм ще пообіцяли 30 млрд. доларів”, – процитував Глазьєв свого співрозмовника.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s