“Витязь” відчайдушно бився, та все ж козаку покорився /відео/


Український боксер В. Кличко провів  виснажливий бій з “Російським витязем” – О. Повєткіним і з повною перевагою переміг по очках.Всі троє суддів дали рахунок 119:104. 

Неприємності для Повєткіна почалися в другому раунді, коли Віталій вперше відправив росіянина у нокдаун.   Ще тричі “витязь” цілував” підлогу рингу, падаючи в нокдаун. Українець у своїй повній перевазі не дав поводу сумніватися до кінця бою.

Отож про бій детальніше

У другому раунді Повєткін впав і суддя навіть почав відраховувати «нокаутуючі» секунди, проте обійшлося.

У четвертому відрізку бою дався взнаки досвід українця. Він тактично і фізично виглядав більш переконливо, наніс кілька влучних ударів. Росіянин уже не був таким швидким як на старті.

П’ятий раунд засвідчив більшу втому росіянина. Українець проводив удари в дальньому бою, а коли доходило до близького двобою, то Кличко нависав на голову Повєткіна.

Шостий раунд. Під правим оком росіянина з’явилася солідна гематома після влучних джебів лівою українця. Зала московського палацу відчула слабинку земляка і гучно викрикувала: ПА-ВЄТ-КІН.

Друга частина бою розпочалася прекрасною серією ударів Володимира і російський боксер тричі опинявся на підлозі. Здавалося, що до нокауту зовсім близько.

Восьмий раунд: боксери були більш спокійними, аніж у попередньому відрізку бою.

У дев’ятому раунді Повєткін ще раз упав після джебу Кличка-меншого, проте суддя нокдауну не фіксував. Українець не форсував подій. Помітно було, що він може інтенсивніше атакувати суперника.

Десятий раунд запам’ятався ще кількома влучними ударами українського чемпіона.

В одинадцятому раунді у Повєткіна відкрилося друге дихання і він активно почав атакувати Кличка, проте українець пхнув росіянина і той вкотре лежав на підлозі. Судді зняли один бал Кличку за штовханину.

Останній раунд був сумбурний, після одного із ударів українця росіянин ледь не вилетів за канати. Проте нокауту глядачі так і не дочекалися.

Для Віталія це був 15-й успішний захист чемпіонських титулів. 37-річний Кличко здобув 61-ту перемогу в рингу. А 34-річний Повєткін,який  виходив на ринг під пафосні слова з пісні Миколи Ємеліна “Русь: “Ми живемо на батьківській землі. Онуки Сварога – славні діти! І летить на крилатому коні Русь в далекі тисячоліття!”,  зазнав принизливої поразки.

Російська чергова дута легенда про , тепер вже про якогось билинного витязя, з тріском   лопнула. ” Як виявилося, Витязь” на глиняних ногах –  не встояв. Хоча й не виключено, що все таки “Героя Отчізни ” за те що не скорився і вставав з підлоги рингу, йому дадуть.

Розподіл гонорару за бій пройде за схемою “75 на 25 ” відсотків на користь Кличка. Таким чином Кличко отримає близько 17 мільйонів доларів, Повєткін – трохи більше п’яти мільйонів.


Бій пройшов за сценарієм українського супертяжа. Супер-чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF і IBO українець Володимир Кличко переміг 61-й раз і підтвердив свої титули.

Післямова

Я, наївній, думав, що 5 жовтня відбудеться бій між Олександром Повєткіним і Володимиром Кличком. Дудки! Виявляється, 5 жовтня в московському спорткомплексі «Олімпійський» відбувся бій між силами добра і зла. . На рингу зійшлися носії абсолютно різних, антагоністичних по відношенню один до одного цивілізаційно-світоглядних початків. Російський Витязь Повєткін, носій Російського Духа, що вболіває за долю своєї Вітчизни зійдеться в сутичці з українцем Кличко, який представляє собою квінтесенцію Західної системи цінностей. Ось так! Інакше в Росії не буває

Хочете знати що за наколка на лівій руці у Повєткіна? Це емблема «Північного братства». Генеральна прокуратура РФ відносить цю організацію до найбільш активних екстремістським об’єднанням Росії.

Детальніше http://www.news-asia.ru/view/6015/4927

Advertisements

2 responses to ““Витязь” відчайдушно бився, та все ж козаку покорився /відео/

  1. . Владислав Сегодня,
    И сказал Бог украинцам – Я дам вам Кличка !- А зачем он нам? – Он побьет всех нигеров и москалей! – *** Дай ДВА!

    Подобається

  2. Це москалям відповідь на МС і потоплених рибалок

    Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s