Ю.Тимошенко погодилась їхати на лікування у Німеччину


<p> Юлія Тимошенко. Фото: БЮТ </ p>
Юлія Тимошенко. Фото: БЮТ
Екс-прем’єр прийняла пропозицію пройти курс лікування за кордоном

Заяву Юлії Тимошенко зачитав захисник Сергій Власенко.

За словами Власенка, Кокс і Кваснєвський також передали президенту України Віктору Януковичу клопотання про помилування Тимошенко.

“Кілька годин тому у мене відбулася зустріч з представниками місії Європейського парламенту Петом Коксом і Олександром Квальневскім. Я маю дозвіл від них повідомити вам, що сьогодні під час зустрічі з Віктором Януковичем для юридичної легалізації можливості виїзду Тимошенко за кордон Пет Кокс і Олександр Кваснєвський подали підписану ними клопотання про помилування Юлії Тимошенко “, – сказав Власенко.

“Для врегулювання питань з політичними в’язнями в Україні працює спеціальна місія Європейського парламенту на чолі з Петом Коксом і Олександром Кваснєвським, які в постійному режимі ведуть переговори з Віктором Януковичем про моє звільнення. Я безмежно вдячна їм за це, як і всім світовим лідерам, які їх делегували, вручили їм відповідний мандат і підтримують їх роботу. П.Кокс і А.Кваснєвський передали мені пропозиції по виїзду до Німеччини на лікування. Я публічно приймаю цю пропозицію “, – зачитав він текст заяву Тимошенко.

При цьому екс-прем’єр наголосила, що згодна на лікування в Німеччині не тому, що не довіряє українським лікарям і медичному персоналу. Вона подякувала всіх лікарів, медсестер, реабілітологів і всіх, хто їй допомагає в ЦКЛ № 5.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко відбуває семирічний термін за перевищення повноважень під час укладення газових угод з Росією. Спочатку екс-прем’єр сиділа в Качанівській виправній колонії в Харкові, проте в травні минулого року її перевели на лікування до лікарні.

Читайте також: МОЗ вирішив, що масаж і вправи Тимошенко не потрібні

Екс-прем’єр неодноразово скаржилося на умови утримання, а згодом і зовсім влаштувала голодування на знак протесту. Українська влада та керівництво лікарні запевняють, що таких умов, як у Тимошенко, немає ні в кого.

Читайте також: Тимошенко відмовилася лікуватися за методикою німецьких лікарів

Міжнародне співтовариство, втім, схильне вірити засудженої. Не так давно Ангела Меркель визнала, що МЗС Німеччини намагається домовитися з владою України про відправку Тимошенко на лікування до Берліна . Навіть якщо заради цього змінять українські закони, невідомо, чи погодиться на поїздку сама екс-прем’єр – адже для неї це фактично еміграція і кінець політичної кар’єри.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s