НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ВЖЕ ЗАДЕКЛАРОВАНО 5-ТЬ МІЛЬЙОНЕРІВ


Наразі деклараційний процес виходить на фінішну пряму і за місяць до його завершення про мільйонні доходи прозвітували 5 подолян.

Три з них повідомили про продаж нерухомого майна, один – про отримання прибутків від інвестиційної діяльності, ще одному хмельничанину пощастило отримати спадок на більш ніж мільйон гривень.

Загалом з початку деклараційної кампанії податківців про свої статки проінформували понад чотири з половиною тисячі краян. Їх сукупні доходи перевищили 122 мільйони гривень.

Найбільш активно звітують до податкової ті, хто у минулому році отримував спадщину – 1251 декларація на суму 57 мільйонів гривень. 573 громадянина повідомили про реалізацію автомобілів та іншого рухомого майна, їх доходи склали більше 35 мільйонів гривень. Ще 247 подолян, які у минулому році надавали в оренду земельні ділянки, задекларували понад 900 тисяч гривень. 1437 краян звернулись до податківців за отриманням податкової знижки.

Наразі цьогорічна деклараційна кампанія поповнить скарбниці місцевих громад Хмельниччини на 5 мільйонів гривень з податку на доходи фізичних осіб. До повернення ж у вигляді податкової знижки краянам нараховано 823 тисячі гривень.

«Задля досягнення великої мети кожен повинен зробити свій особистий маленький внесок у спільну справу. Власне, свідоме декларування доходів українцями – і є вірний крок на шляху до побудови заможного суспільства за європейськими стандартами життя, адже добровільна сплата податків саме і є фундаментом для реалізації програм з соціально-економічного розвитку регіонів», – відзначає начальник управління оподаткування фізичних осіб ДПС у Хмельницькій області Валерій Дзюблюк.

Нагадаємо, подання декларацій триватиме до 1 травня, тому кількість зареєстрованих мільйонерів може збільшитись. Тож, державна податкова служба у Хмельницькій області запрошує громадян, які зобов’язані прозвітувати про свої доходи, до податкових інспекцій краю або пропонує скористатись сервісом «он-лайн» декларування на єдиному веб-порталі органів ДПС.

ДПС у Хмельницькій області

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s