Тіпа парламентська більшість


Вчора «тіпа парламентська більшість» провела абсолютно незаконне пленарне засідання частини, підкреслюю!, частини ВРУ з метою «прийняти так необхідні українському народові закони, котрі клята опозиція не дає змоги прийняти» (Єфрємов, один з головних брехунів комуністичної партії регіонів, чи партії брехіонів? На вибір. У нас демократія однак!). 

Ну, і які це такі «вкрай необхідні українському народові закони»? Власне, один – «втіхую распіліть 7,5 млрд.гвн. державного бюджету». І, само собою розуміється, гроші ті пішли виключно на користь українського народу: пенсії чорнобильцям і афганцям, стипендії, зарплати бюджетникам тощо. Хто би сумнівався?!

Закони, прийняті вчора нелегітимні по одній простій причині: не було необхідних для цього 226 голосів «За». На моє наметане око, око бувшого комбата, в тій залі вчора знаходилося 180, максимум 190 «тіпа депутатів» і аж ніяк не 244. Вони, ті «тіпа депутати» снували по залі туди-сюди, маючи на меті приховати від людей той факт, що кворуму там явно не було (забагато порожніх стільців), але кожен з нас при уважному перегляді навіть тих скупих відеокадрів, котрі наразі ще доступні (скоро їх зітруть!) можна буде легко переконатись в моїй правоті.

А чому я тих тих «тіпа депутатів» (після вчорашньої «акції» місце їм «на кічі», а не в депутатських кріслах!) обізвав підлими брехунами? А тому, що, виявляється, вони спроможні голосувати підняттям руки. Без проблем! І не потрібна їм та пресловута сенсорна «кніпочка», на яку вони не спроможні були «натіснуті», позяк це їм грозило непоправною шкодою для здоров’я, і без потреби «оркестр піаністів» під диригуванням досвідченого маестро Чечетова…

Так чого ж вони в сесійній залі ВРУ так довго «впирались рогом» проти поіменного голосування? Причина дуже проста: та того, що максимум, на що б вони спромоглися, так це на вчорашніх 180-190 «штиків». А як же ж тоді  «втіхую распіліть 7,5 млрд.гвн. державного бюджету, що так необхідно українському народові?» Та ніяк!

Отож бо і воно.

P.S. Якщо «тіпа презідєнт» підпише цей вчорашній, незаконно прийнятий закон, тоді він також автоматично стає нелегітимним. І що тоді? Україна перетворюється в суцільне Гуляй-поле? Нестор Махно, ау-у-у?
P.P.S. Одне добре: податків платити вже не треба буде. Гасити кредити теж. Жарт, звичайно. Сумний жарт…

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s